Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az ilyen öntelt nők a jók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen öntelt nők a jók?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel még egy iskolába is jártam. Engem mindig lenézett, és ki is gúnyolt. Ehhez csatlakoztak más lányok is. De még az élet is őket igazolja vissza. Akkor azt mondták rám leprás vagyok, pedig mindig és most is igényes vagyok magamra. Az egyik lány modellkedett is, a tv-ben is mutatták. Persze olyan szerencséje van hogy valakinek a jegyese, aki biztos szereti.

Egy másik lánnyal pedig együtt él az első szerelme, és van is közös gyerekük is. Egy másikat pedig szintén elvett egy gazdag pasi, akitől gyereke is van, de előtte azért feleségül kérték.

Az ilyen nőket sose hagyják el, és nem is nagyon csalódnak. Én sose érek fel hozzájuk megbecsülésben.


2020. jan. 14. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell magadat hozzájuk hasonlítani?

Csalódnak ők is, és el is hagyják őket, legfeljebb hamar talpra állnak, mert nem olyan önbizalom hiányosak, mint te!

2020. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az élet nem igazságos, ez az első amit megkellene tanítani a gyerekeknek. Az meg hogy kívülről milyen irigylésre méltó az életük nem jelen semmit. Nem biztos, hogy boldogak is.
2020. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami kívülről jónak látszik, az közel sem biztos hogy valójában is az.
2020. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

A genny emberek nem szoktak szorongani múltbéli sérelmeken. Vagy feldolgozzák úgy, hogy "ja hülye volt, nekem volt igazam kész, király vagyok".

Engem is sokat szekáltak, átérzem amit írsz, de igaza van az előzőnek, lehet az csak a kirakat, amit a közösségi oldalon látsz. Ki tudja milyen bajaik vannak.

2020. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Hallottam ilyen szép nőről, nem is egyről, akik permanens qrinyek ként vannak tartva, a gazdag férj által. Meg van beszélve, hogy el van tartva nő, kap szabadságot (értsd dughat mással, ez oda-vissza), gyerek, látszólag idilli család...


Amúgy nyilván azért önteltek, mert jól néznek ki. Az ilyenek sokmindent elérnek a külsejükkel, sunájukkal, még akkor is, ha "hivatalosan" nem szolgáltatók.

2020. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy mièrt foglalkoztat téged az életük. Az ilyen nōk megtalálják a hozzájuk illō öntelt férfit is. Zsák a foltját.

Én nem irigykedek másokra, miért kellene irigykedni arra, hogy valakinek párja van? Te is megkereshetnéd a hozzádillō társat, akivel jól érzed magad, nem pedig másokhoz hasonlítgatni magad s irigykutyaként viselkedni.

2020. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!