Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkeresőkön miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön miért van ennyi beképzelt, öntelt, nagyképű fellegekben járó nő? Ez az évek múlásával egyre csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen két hónapja nem találok egy olyan nőt, akivel el lehetne normálisan beszélgetni.

"értem" "ok" ":)" -ezek a válaszok ha írok nekik valamit.

100-ból egy tud kommunikálni, de az meg vagy foglalt, vagy csúnya mint a fene...

Olyan ostobák mint egy darab fa, persze az elvárásaik az eget verik.

Mit gondolnak ezek az öntelt nők, a végtelenségig lesznek olyan férfiak akik kiszolgálják az igényeiket egy életen át?

Van egyáltalán olyan 25-30 közötti nő aki nem csak a felszínességre és az egzisztenciára megy?

Mert szerintem ez még a fehér hollónál is ritkább....



2016. jan. 23. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
És ha most a többi férfi is rázendít az unalmas gyikes nótára, hogy milyen önteltek, beképzeltek, anyagiasak és felszínesek a mai nők, elélvezel? Vagy mi a célod? Járj esetleg emberek közé, ne a monitort bámuld, és tádááá... Emberek, emberek mindenhol!
2016. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Azt nem tudom miért ilyenek.

De megerősítem, a 99,9% ilyen.

Kegyetlen alacsony a színvonal, nagyobb öntudat mint ész, az elvárt szintjét saját maga sem ugorja meg, kommunikáció és helyesírás nulla...

2016. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanazért, amiért ennyi farokmutogató idióta van, aki két mondat után már le akarna fektetni.
2016. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1 valaki pisztolyt fogott a fejedhez?

Ha valami nem tetszik lapozz tovább.

2016. jan. 23. 20:41
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
mert megtehetik,igen rosszabb lesz
2016. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen van, csomó azt hiszi, hogy érte küzdeni kell, őt ki kell érdemelni, meg ilyenek. Az ilyeneknek nem jut eszébe, hogy nekik is ki kéne érdemelni minket. :)


Megoldás: Ne foglalkozz az ilyen nőkkel, keress normálisat ahelyett, h arra fecséreled az energiádat, hogy az egós, öntelt nőkre fröcsögsz a neten. :D

2016. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom a normális nők elkelnek hamar, az ilyenek viszont nem, és bennmaradnak a rendszerben. Egy nagyon buta példával élve hasonló lehet a dolog, mint az apróhirdetési oldalakon lévő hirdetések. Ott is elkapkodják hamar a jó vételeket és marad az, ami nem éri meg.
2016. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt keress barátnőt!

Itt minden lány csinos, fitt, intelligens, és szép!

F/60

2016. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem az átlagos nőket is csúnyának látjátok, mert mindenféle retusált modellek képein nőttetek fel. Fogalmatok sincs sokatoknak egyáltalán arról, hogy egy átlagos női mellnek hogy kell kinéznie, mert mindenfelé szilikonos macák képeit nézitek. Ha egy nő nem adja könnyen magát, fel vagytok háborodva, mert nehogy már azért a rondaságért küzdeni kelljen, mit képzel magáról. Ha pedig mégis összejön kiábrándultok belőle, mert micsoda kis cafka. Nektek nem lehet megfelelni. Legalábbis egy átlag magyar nő nem tud. Helyette marad egyedül, megkeseredve. Nem véletlenül fogy ez a nép. Én se jönnék veletek össze, hogy majd jól kiosszatok milyen csúnya, buta és értéktelen vagyok. Jobb egyedül.
2016. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én mikor nőként felmentem a társkeresőre (volt ennek vagy 7 éve), én meg azon akadtam ki, hogy mennyire nincsen normális pasi. A legjobban azon tudtam kiakadni, aki annyit írt magáról: "Most mit mondjak, ismerj meg".

Már miért akarnám megismerni, ha ennyire nem mond magáról semmit??

Értem én, hogy ahhoz, hogy valakit kellően jellemezzünk, egy regényt lehetne írni, de valamit, bármit, igazán lehetne írni. Már pár sorból is nagyon sok dolog kiderül, hogy pl. a másik mit tart magáról fontosnak megemlíteni, hogyan, miként definiálja mennyire tud értelmesen mondatokat összerakni stb.


De aztán sok keresés után szerencsére találtam egy férfit, aki érdekesnek és intelligensnek tűnt, ő bírt magáról sokat írni, volt ön-ismerete és ember-ismerete.

Ráírtam és azóta is együtt vagyunk, összeházasodtunk.



De sajnos tényleg sok az olyan ember a tárkeresőkön, akár férfi, akár nő, aki nem jó "alapanyag" egy normális, értelmes, stabil kapcsolatra. A legtöbb ember nem nő fel érzelmileg, én itt látom a problémát.

Vannak, de tényleg fehér hollók...

2016. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!