Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszik komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik komolyan a nők az én kéréseimet?

Figyelt kérdés

Akárhány nővel együtt voltam eddig, sosem vették figyelembe ha valamit kértem tőlük. Például hogy ne találkozgassanak állandóan férfiakkal, ne tegyenek ki ribis képeket a közösségi oldalakra, ne legyen az hogy minden hétvégén féktelenül buliznak és így lőttek a hétvégi találkozásunknak, mert egész nap otthon fekszenek a másnaposságtól. Mind az exeim, mind azok a nők akikkel valaha kapcsolatban próbáltam lenni, teli letojták az efféle kéréseim. Abszolút nem utasítottam, nem parancsoltam, mindössze kértem.


A legundorítóbb az egészben az, hogy például drágalátos volt barátnőm, aki már a szakításunk után 1 héttel megtalálta a legújabb "igaz" szerelmét, neki mindent betart és minden kérésének maradéktalanul eleget tesz! Ha a csávesz nem akar valamit, akkor hirtelen a csaj se. Fordított esetben, ha a csávó akar valamit, a csaj szíves-örömest eleget tesz neki.


Talán a karizmámmal lehet baj, vagy talán azzal hogy a pénzes hapsiknak muszáj megfelelniük (exem új hapija eléggé ki van tömve) és nem akarják elveszteni a pénzeszsákot.


Szerintetek?


2020. jan. 15. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Te mindent betartasz amit ők kérnek tőled?
2020. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

A nők nagy többsége nem találkozgat állandóan más férfiakkal, nem tesz ki ribis képeket közösségi oldalakra és nem bulizik féktelenül minden hétvégén.


Ha ilyen fura személyiségű nőt választasz, miért csodálkozol, hogy a két szép szemedért nem akar lemondani ezekről a dolgokról?


Inkább próbálnál olyan nőt választani, akitől még kérni se kell ezeket a dolgokat, mert ez lenne neki a legtermészetesebb.

2020. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Én igazából azt nem értem, hogy te miért csak olyan nőkkel jössz össze, akiket ezekre a dolgokra kérni kell?
2020. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezek inkább fiktív nők már megint és megint csak a szokásos ítélkezéses álkérdés.
2020. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ezek kérés nélkül is alap dolgok, szóval a hiba nem a nőkben van hanem benned, hogy neked ilyenek kellenek!
2020. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezek a lányok mind szüzies könyvmolyok voltak mielőtt összejöttetek? Mert ha nem tudnod kellett volna milyen lovat veszel. Egyáltalán nem jogos összejönni egy bulis instás csajjal és elvárni hogy másképp viselkedjen.

Arra pedig a kérdésedben a válasz hogy miért viselkedik máshogy az új párjával. Szerelmes.

2020. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Amit leírsz magadról meg a "nőidről" az vagy te. Ebből megtudhatjuk:


- önző vagy,

- tulajdonként kezeled a nőket,

- ezért csak olyan nők hajlandóak veled lenni, mint amilyen te vagy,

- szeretsz sírni.


Milyen empátiát vársz egy ilyen viselkedésre?

2020. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak között dolgozom... :-D

Tudod, mi a baj veled?

1. Rossz emberekkel kezdesz.

2. Betegesen féltékenykedőnek tűnsz a kérdésed alapján, ami egy olyan nőnek is teher lenne idővel, aki szeret.

2020. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha vennél egy macskát, aztán nyavajognál hogy mit képzel hogy nyávog és szőrös. Te válaszottad, nem?


Én pl ezek közül amiket leírtál csak pasikkal találkozok, de basszus, barátok. Soha nem csalnám meg velük a páromat, csak nem jövök ki jól lányokkal és nekem is szükségem van barátokra. De nem bulizok meg nem teszek ki olyan képeket.

2020. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az van, hogy te csak az ilyen nőket veszed észre ezeket a pózolós, pénz éhes, külső a legfontosabb meg a buli, pia pics.akat.

Neked ez kell akkor engedd el magad mellett, hogy nekik ezek lesznek a fontosak.. Azon kívül úgy tűnik, hogy nagyon birtokló vagy. És irányítás mániás. Te mindent betartassz, találkozol más nőkkel? Elmész haverokkal pialni, bulizni, úgy hogy nincs ott a nőd?

Veled is nagy baj van, de ez legalabb oda vissza volt, szóval nem ér ujjal mutogatnod.

Ja vannak normális nők de tudod azokat biztos észre se veszed mert neked az instas pózolós, tökéletes csajok kellenek... Viseld is el őket. Vagy kezdj normális nővel és ne rinyálj.

2020. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!