Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okokból vágtatok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okokból vágtatok bele a nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ki vetette fel? Mióta tart? Milyen szabályaitok vannak?

2020. jan. 16. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Mi egy elég lightos cuckold kapcsolatban élünk.

Engem izgatott, a párom meg úgy volt vele, hogy egy próbát megér.

Már hetedik éve élünk így, de évente max pár alkalommal veszünk be harmadikat, megy el másik férfival.

Annyi szabalyunk van, hogy teljes diszkréció és ismerős nem jöhet szóba.

A mi kapcsolatunk jobb lett tőle.

2020. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha felvetné gondolkodás nelkül szakítanék vele. Számomra nem értelmezhető a nyitott kapcsolat.
2020. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

A második válaszolóval értek egyet abszolút.


33/F

2020. jan. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ilyen ok.

Ha együtt nemji, menni kell külön utakon, a második válaszolóval értek egyet én is.


33/F

2020. jan. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Általában ha ezt az egyik fél erőlteti,akkor már rég félrement amúgyis, csak furdalja a lelkiismeret, ezért nyíltan akarja csinálni.

Hidd el,tapasztalatból mondom,én voltam a megcsalt fél. Ja és nemibetegségEKET is hazahozott. Sok sikert! 😂

2020. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Szeretek szexelni, szeretem az újdonságot. A kapcsolatok felében félrelépnek és ez a bevallott szám. Szerintem korrektebb nyitottan csinálni az egészet és kész.


#2, #3 és #4: Oké, az erkölcsi magaslataitokból remélem leesett, hogy egy egyszerű kérdést is képtelenek vagytok értelmezni. Nem az volt a kérdés, hogy milyen okból NEM vágtatok bele a nyitott kapcsolatba. Unalmas, hogy minden ilyen témánál megjelennek azok a válaszolók, akik idedobják, hogy "hádeénneeemfújnyitottkapcsolat" 1 bites világnézetüket.

2020. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

A tudományt szeretnék így hasznosítani.

Az ember ösztöneiben nem monogám. Viszont úgy alakultak a társadalmaink, hogy a monogámia a leghatékonyabb. Legtöbb helyen ez vált az elfogadottá. Viszont ez nem jelenti azt, hogy más nem működhet.

Akik tudatosak magukkal és a kapcsolatukkal, azok megpróbálhatják hatékonyabban kielégíteni a szükségleteiket pl egy nyitott kapcsolatban.

2020. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, pont ez jutott eszembe, miközben olvastam a kommentjeiket. Nem is értem, minek írnak, ha nem a kérdésre válaszolnak. A többieknek meg köszi a válaszokat!
2020. jan. 16. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, hogy vonzódom a saját nememhez és a férjem beleegyezett, hogy nőkkel ismerkedjek.
2020. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!