Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire volt ez jó? Ennek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt ez jó? Ennek mi volt az értelme? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

ma a haverom (srác) (én lány vagyok)megigérte nekem msnen hogy összefutunk fél7kor.

Annyira vártam a talit, birjuk egymást, a suliban is hülyülünk, vagyis eddig azt hittem hogy bir.

Elmentem a helyre, de nem volt ott, vártam 1,5órát, aztán hazajöttem.

Nagyon szomorú voltam, olyan megalázottnak éreztem magam.

Erre feljövök msnre, és látom hogy elérhető.

ráirok hogy "Köszi a talit"

erre ő"Bocsi, de nagyon rosszul lettem és 1-2órára a netem is elment, tegnap voltam a haveromnál (mondta anevét) szerint elkaptam valami virust."

Mondom:"OKé...de tudod a számom ide szolhattál vna.

erre ő"de hogyan? még visszahivót sem tudok küldeni"

Akkorát csalódtam benne, akkor miért nem mondta, hogy nincsen kedve, vagy nem ér rá?


2010. júl. 21. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
attolmég hogy a suliba jol elvagytok nembiztos hogy a szabadidejét is veled akarja tölteni sajnos
2010. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ő kérdezte a talit legelőször, nem én.
2010. júl. 21. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha nincsen a telóján pénz akkor is tud legalább egy visszahívóst küldeni.Azért egyszerre nincsen ilyen hogy elmegy az internete és beteg meg rosszul is van.Ha beteg akkor azt elöbb is tudta volna sztem neked mondani.Vagy nincsen igazam? Lehet h csak nem akart talizni.
2010. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen erre rájöttem, h BIZTOS nem akart.

de akkor ennek mi értelme volt? minek kellett hazudni?

2010. júl. 21. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok: nem tom de sztem nem haraguttál volna meg rá ha megmondta volna hogy nem akar veled ma találkozni.Nem?
2010. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ha őszintén mondja akkor nem. de így:S ez rosszul esett, és pipa vagyok rá
2010. júl. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!