Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság vagy a 80-as években...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság vagy a 80-as években volt könnyebb csajozni?

Figyelt kérdés
21/F
2020. jan. 17. 00:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%

Én a kilencvenes évek közepéről beszélhetek. Sokkal könnyebb volt. jelentett valamit egy csók, nem a facebookon akarta az ember a másikat megismerni, hanem a való életben, volt súlya egy-egy bóknak-gesztusnak.


Ma a nők elvárásai: nos döbbenetesek. Rögtön szikrát várnak (a lassan elmélyülő szerelem nem szerelem), baromságokban versenyeznek egymással, és iszonyatos tömegben jutnak a macskás szingliség csodás sorsára.


Tudom, a férfiak sem hibátlanok. De valahol a kompromisszumkészség, az őszinteség, a tisztelet kihalni látszik, és ebben a nők vezetnek. Én így látom.


F, 41

2020. jan. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
35%

Szűkebb környezetben kb ugyanolyan nehéz volt.

Tágabban pedig sokkal nehezebb volt, most annyi platform van rá.


Remélem nem gondolja senki, hogy ennyi kommunikációs lehetőség mellett most nehezebb csajozni. 80-ban egy telefonszámot nem tudtál elkérni, egy névre nem tudtál rákeresni sehol, egyetlen lehetőség az volt hogy odaállsz elé. Ez most is megvan, plusz még hatmillió platform. Ráadásul ennyi szociális esemény sem volt (tánc, önkénteskedés, stb..), utazni sem lehetett. Ég és föld.

2020. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
34%
Most.
2020. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Rockarc ***** válasza:
86%

Aki 30-40 eve megtalalta a modjat a csajozasnak, az most is megtalalja, csak kozben lett ezernyi mas dolog, ami megkonnyiti a kapcsolattartast. Persze akkor is voltak olyanok, akik marslakokent tekintettek a csajokra, akikkel nem tudtak emberi kapcsolatot kialakitani, na azok ma sem tudnak. Nem az embert latjak a masikban, hanem valami teljesen mast. Empatia, humanum? Az halt ki egyesekbol, lassan kulon kasztot alkotnak. Egy magat ujratermelni nem kepes kaszt, megis mindig lesz utanpotlas.


Amugy nem ertem ezeket a kerdeseket. Az emberek elik az eletuket es emellett csajoznak. Akik meg beledoglenek, mert annyira csajozni akarnak, azoknak meg sose lesz eletuk. Ez nem egy fotevekenyseg, amit fullba kell nyomni. Egy normalis eletvitel mellett is rengeteg emberrel lehet megismerkedni az eletunk folyaman. Akkor kell bevetni magad, amikor van ott valaki, akivel megvan a kolcsonos erdeklodes.


43F

2020. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Most sokkal könnyebb. Én fiatalon nagyon gátlásos voltam. Rajtam a csetelés segített, mert írásban sokkal könnyebben tudtam kommunikálni. Egy rámenős férfinek köszönhetem az önbizalmamat, aki rá tudott beszélni egy személyes találkozóra. Onnantól már könnyen mentek a dolgok.
2020. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Egyértelműen most.

Rengeteg lehetőség van és a nők is sokkal lazábbak.

2020. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

#1


Hűség, empátia, őszinteség, bizalom, kölcsönös tisztelet, vonzódás. Ezek az én elvárásaim voltak, amíg ismerkedtem. Valóban döbbenetesek..... A macska tartás meg nem alja dolog. Az állatnak is előnyös, ha normális gazdája van. Ismétlem normális, aki nem hagyja az utcán étlen-szomjan kóborolni, hogy majd mérgezés, autó kerekei alá kerülés után kilehelje a lelkét.

2020. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a 40 év alatti férfiak 70%-nak nincsen gyereke.


Szerinted azért, mert a férfiaknak olyan jó dolga van, hogy hetente más nővel lehetnek; vagy azért mert nem rúgnak labdába a csajoknál és esélyük sincs kapcsolatra sem?

2020. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a 80%-as években. Vicc, hogy a kapcsolattartás könnyűségét állítjá be fő tényezőnek, pedig sokadik tényező.


Egyrészt akkor sokkal többet voltak EGYÜTT az emberek, nem volt játékkonzol, számítógép, netflix, a személyes kapcsolattartásnál nincs jobb.

Nem volt elszállva a nők egoja, hiszen nem kaptak ezernyi lájkot face, instán, se a társkereső oldalakon, és nem egy mesebeli királyfira vártak, vagy mentek el "asvájcba takarittani", és a sztahanovizmus is fizikai (férfi) irány volt, ellentétben a mai újsztahanovizmussal (karrierizmus), ahol már a nők is lehetnek könnyebben munkamániások, a munka hősei.

2020. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

#8


Nem tudom ironikusan kérdezted-e, de nálam pl. előbbi a helyzet.

2020. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!