Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bírom olyan keveset a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bírom olyan keveset a szexet?

Figyelt kérdés

21/F


Próbáltuk először óvszerrel, de nem ment, mert szűk, egy éve volt szexe. Óvszer nélkül be sikerült tenni, nem is tudom hogyan. Betettem, megéreztem, és 5 msp volt az egész, és elsültem. Első szexem volt. Aztán következő menetre nem volt erekcióm.


Másnap próbáltuk szintén, de akkor nem, és nem akart bemenni. Nagyon zárkózott volt, nem tudtam szét nyílni. Mikor szét nyílt, akkor megint nekem nem volt erekcióm. Használunk síkosított gélt. Nem volt erekcióm.

Az előjáték 5-10 perc.


Van olyan folyadék, amitől lesz erekcióm, és sokáig fogom bírni a szexet?

Mit próbáljunk ki?

Legyen hosszabb az előjáték?


2020. jan. 17. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
doki
2020. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Szed fogamzásgátlót? Ha nem, akkor besz*ptad.
2020. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
O nem volt ellazulva ezert volt szuk te meg azon aggodsz h benazol ezert lankadsz. Koncentralj arra h a masiknak jo legyen, es gyakoroljatok ovszerrel, ugy konnyebb kontrollalni mikor mesz el
2020. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Amugy ne haragudjatok de ez az 5-10 perc... Hat semmire nem eleg. En akkor tudok max felizgulni 10 perc alatt ha egesz nap a szex jart eszemben es utana a parom kb kindent elkovet az izgatasomra. Pont elso alkalmakkor kell nagyon arra fokuszalni h ellazuljatol, es a szexre mar csak akkor keruljon sor amikor mindketten kelloen felizgultatok. Es az h all a dako nem azt jelenti h akkor mehet a menet
2020. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
10p előjáték nem sok, ha még nem vagytok tapasztaltak. Legyen több, orális szex és ha el vagytok lazulva akkor legyen szex
2020. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben. Szed fogamzásgátlót, de már abba szeretné hagyni, ezért kérdezem, hogy milyen folyadék segítene, hogy hosszabban birjam a szexet
2020. jan. 17. 09:58
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Valaki írta már korábban is a kacsazsírt. Nem segített?
2020. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a fogamzásgátló abbahagyásának ahhoz, hogy jobban bírd a szexet?
2020. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Felismerem a stilusod te vagy az a kérdező aki kb két hete még attol félt hogy az egész kapcsolatbol nem lesz semmi, most meg már szexeltelk..Nagyon elsietitek ezt a szex témát, kellett volna 1-2 hét amíg csak pettingeltek és megismeritek egymás testét, építitek a bizalmat.
2020. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen folyadék. Ez volt az első szexuális élményed, mire számítottál?

Vegyed meg kama sutra nevű könyvet és tantra masszázs is jó irány lenne. Ezek segítenek a nő számára kielégítő előjáték elsajátításában; a cél, hogy itt már egyszer elmenjen.

2020. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!