Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, áruljátok el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, áruljátok el hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés

Miért jön össze egy felnőtt férfi olyan nővel akit igazából csak hiteget? Annyira látni akar, de mégse tesz érte hogy beleférjek az idejébe. Vagy mással van azidő alatt.... viszont akkor velem miért? Mi az oka hogy kapcsolatot mímel valaki ha igazából szerintem nélkülem is meglenne? Dugni dughatna bárkivel, ahhoz nem kell fix párkapcsolat. Sőt azzal hogy velem van, elesik egy csomó nőtől.

Szóval mi ez??


2020. jan. 18. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Fingom nincs, hogy neki miért éri meg. De gondolom, ha bele is mentél, akkor nem kerülhetett olyan nagy energiába, időbe, hogy bánja. Inkább az a kérdés, hogy minek vagy vele, ha nem felel meg így?
2020. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul közelíted meg a helyzetet.

A kérdés amire keresed a választ azt tükrözi, hogy meg akarod érteni a dolgot. Az ilyen helyzetekben viszont neked nem azt kell kitalálni, hogy más mit akar, hanem azt, hogy te mit akarsz vagy mit tudsz kihozni a helyzetből. Ha láthatóan nem tud rád időt szakítani teljesen mindegy, hogy miért, és hogy mit akar (én is szeretnék egy Hondát, de azt nem fogom csak úgy megkapni, mert akarom), akkor eldöntheted, hogy te még folytadod ezt egy ideig vagy sem. Ha neki nincs ideje rád, akkor hogy akar veled kapcsolatot? Mikor fog veled törődni, bizalmat elmélyíteni, közös élményeket gyűjteni?

Én ha nagyon akarom ezt a férfit, de most láthatóan nincs ideje erre, akkor megmondanám neki, hogy ezt most hagyjuk abba, és keressen majd ha több ideje lesz, akkor neki futunk még 1x. Feltéve ha sem ő sem te nem találtok mást (ki tudja?).

Ha annyira nem izgat a fazon, lezárod és kész.

2020. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyilván tetszel neki, jól érzi magát Veled, csak nem kellesz eléggé

én is most zártam le egy hasonlót

megörülk a pasasért, de úgy volt velem mint amit leirsz

lezártam, most jobb...el kell engedni, mert ez csak az időd viszi jobb nem lesz

nem feltétlen hitegetés, nem feltétlen tudja mit csinál, hogy ez neked rossz...csinálja ami Neki jó

2020. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akar ő fix kapcsolatot, csak dugni párszor. Attól még mással is dughat, hogy veled is.
2020. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talonban tart későbbre.
2020. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!