Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas szulok! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas szulok! Titeket zavarna ha a fiatok baratnoje 1.5 hetet toltene nalatok nyaron?

Figyelt kérdés

Fiu 20, lany 19.

A lany meg sosem jart itt, nem talaloztunk. A fiu mar 4szer volt a lanynal.2-3 napra. De elotte is 3szor talalkoztak.

Titeket nem zavarna ha egy idegen lany lenne a lakasotokban 10 napig?


2018. jún. 12. 09:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A fiatalok tavkapcsolatban elnek. 11 honapja. 230 km.
2018. jún. 12. 09:46
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
ha szeretném a fiam akkor örülnék neki. de sok szülő nem tud egészséges lelkülettel hozzáállni ehhez.
2018. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

szerintem nem az "idegen lánnyal" van a baj

mert a fiú barátnője rendben

inkább abból lehet gond, ha bunkó, vagy neveletlen

elsülhet jól és rosszul is ez a 1.5 hét

2018. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Engem az zavarna, hogy 20 évesen annyi esze van, hogy keveri a levelező partnert és a párkapcsolatot. Teljesen felesleges időpazarlás egy távkapcsolat, és nem lesz belőle semmi hosszú távon.

Ennek fényében nem érdekel, ha 10 napig itt a kiscsaj, csak tudja helyén kezelni a dolgokat.

2018. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miert lenne levezo?

Amikor tudnak talalkoznak.

Az elso kettonek koszonom.

2018. jún. 12. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Ha neki jó vele, akkor szívesen látnám.
2018. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Mivel mi elég nagy házban élünk, és nem is kell feltétlenül kereszteznünk egymást, engem nem zavarna. Gondolom első szerelem, plusz távkapcsolat, úgyse tart örökké. Akkor most miért ne dobjam fel a nyarát egy kicsit?


Egyébként az én fiam 16 és az egyik barátja szokott nálunk "nyaralni", mert ők egy kis panel lakásban laknak, és itt jobban érzi magát. Ő se zavar, gondolom egy lány se lenne sokkal másabb.

2018. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszokat.
2018. jún. 12. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Zavarna. Nem szeretnék egy idegent kerülgetni 10 napig.

2-3 nap OK, aztán mehet haza. Ha a fitalaúrnak nem tetszik, menjenek kempingbe 10 napra.

2018. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lakás/ház méretétől függene. Egy kis lakásban nehogymár egy idegen kislány miatt ne tudjam magam reggel kényelmesen elfingani... vagy egy bugyiban flangáéni a 35 fokban, ha olyanom van.

Ha elég nagy a ház, akkor ez nem gáz.

Meg persze kérdés az is, hogy a 1,5 hét abból állkna hogy hazamennek aludni, és ennyi, vagy reggel-délben-este te eteted, mosol rá, hallgatod, ahogy tévéznek, szexelnek...


A békesség kedvéért jobb lenne egy kemping vagy kollégium.

2018. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!