Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja hogy együtt vagyok a barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást.. én 20/f ő 19/l, arról vna szó hogy kövi héten nála laszok, és ketten leszünk csak mindkét nap a házban... viszont szerintem még nem kéne lefeküdni egymással, szerintem ő is így gondolja erről még nem beszéltünk.. azt tudja, hogy én szűz vagyok viszont én még nem kérdeztem rá, de remélem ő is... szerintetek legyen valami aznap este, vagy ez majd jön magától? eddig amikor egymásnál voltunk igazából csak smároltunk, feküdtünk egymáson meg ilyen alapabb dolgok :D
2020. jan. 18. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez majd jön magátol.

20 voltam mikor megismertem egy fiút. Azelott mar volt több kapcsolatom rövidebb hosszabb, de akkor már egy ideje senkim úgy megviselt az exkapcsolatom. Az első alkalom mikor kettesben maradtunk egy házban ,(sokadik randi,1honapja egyutt) megtörtént a dolog. Pedig elötte megbeszéltük semmi ilyesmi( föleg én mondtam ezt nem akartam kapkodni,de uriember volt tartotta magát a megbeszéltekhez) De egyszerüen annyira követték egymást az események hogy na... azóta is eyzunkbe jut,jó emlék, hisz már a férjem, es van 2 gyerekünk is.

Minden jót, ne stresszelj rá,készulj arra hogy semmi sem lesz de ha szeretné akkor hajrá. Meg is mondhatod neki hogy ha baromira odavagy érte és hogy... gumit vigyél :D de ne lobogtasd elötte

31/N

2020. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen, azt akartam is kérdezni, hogy vigyek-e :D köszönöm szépen hogy leírtad, és gratulálok a 2 gyermekhez, legyetek boldogok :)
2020. jan. 18. 19:48
 3/16 anonim ***** válasza:

Köszi.:D

De tenyleg jol dugd el a gumit mert ha anno en meglattam volna a ferjemnel kilettem volna akadva higy "na szép ez is egyböl a kozepébe vagna.." ilyenek a csajok na....de legyennkéznél.

2020. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja ket napot lesztek kettesbe ,hat szerintem ne csak 1 et vigyél :D

A lany sem hulye, ois be van biztos parázva hogy hu jaj ittmilesz.

Neeroltesd ha te sem szeretnéd még ( ami amugy meglepő ) mond meg neki nyugodtan ha esetleg kezd érezhetoen feszult lenni a hangulat hogy " kicsim az lesz amit szeretnél én nemeröltetek semmit, nagyon imadlak tudod odavagyok erted (itt bokolhatsz neki hosszan is),de nem okoz gondot ha nem kapkodjuk el"

2020. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oksi :) hát igazából szeretni szeretném, csak elsietni nem akarom :D de köszönöm az ötletet nagyon jó :) és igen, pont ezen gondolkodtam hogy 1 gumit még könnyű lenne eldugni de többet xdd na de majd megoldom :D
2020. jan. 18. 20:31
 6/16 A kérdező kommentje:
jaj, és megkérdezhetem előtte tőle, hogy szűz-e? mármint úgy előtte mikor még nem vagyunk olyan hangulatba hogy este van stb csak pl nap közbe
2020. jan. 18. 20:42
 7/16 A kérdező kommentje:
még jöhetnek kommentek, mindent köszönök :)
2020. jan. 18. 21:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha mindenkepp tudni szeretnéd akkor kerdezd. Talan halkan kedvesen ,mielőtt a lenyegre tertek ,hogy volt e már valakivel,utana ugye mar fölösleges :D
2020. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát igen :D
2020. jan. 18. 21:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugygondolom felesleges amugy ezt megkérdezni. Nincs jelentősége. Mondjuk ebben a korban azthisszük van de hidd el nekem, semmi. Ha első vagy neki stresszel, ha nem akkor meg te. Pedig semmi okotok rá hogy ezen izguljatok. Szeressétek és becsüljétek egymast. Ennyi a lenyeg.
2020. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!