Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők,25 éves vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők,25 éves vagyok, de még mindig inkább csak fiú mint férfi, tudtok adni tanácsokat, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak anyukám és mamám nevelt fel apám elhagyott minket kis koromban nem is ismertem nem volt előttem soha semmilyen férfi kép még most 25 évesen is inkább csak fiúka vagyok mint férfi nincs semmi féle férfias kisugárzásom ezen lehet egyáltalán változtatni valahogy ?

2015. jún. 9. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ez nem olyan, hogy majd itt adnak 1-2 tanácsot és ha ezt betartod, akkor férfi leszel

légy önmagad, próbálj fejlődni, komolyodni és majd kialakul ez

2015. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eper-répa-barack ***** válasza:
Lehet egy picivel még később érő vagy, mint a többiek, meg fogsz komolyodni. Magadtól, spontán, tanács nélkül :)
2015. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért szeressenek aki vagy valójában. Ne azért akinek látni szeretnének. Mit érnél azzal ha megváltozol? Neked jobb lenne a lelked ettől? Fapofát vágni meg az élet nagy dolgairól beszélgetni? Egy nő sokkal inkább díjazza azt, ha a férfi mosolyt tud csalni az arcára.. ahhoz pedig valahol gyereknek kell lenni...
2015. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vidám, kedves személyiség vagyok az élet gondtalan oldalát nézem, általában úgy jó nekem ahogy épp jó, de valamelyik nap egy régi kedves lány ismerősöm meg mondta, hogy nincs bennem semmi férfiasság és soha nem tudna elképzelni családapának és férjnek pedig egy szép család az egyetlen komolyabb célom :D
2015. jún. 9. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:

ezt a lányt lehet, hogy ott helyben le kellett volna smárolni, hogy lássa, férfi vagy, vagy hülyeség? :-)

42f

2015. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egy lány ezt mondta, attól még nem biztos, hogy igaz. Hogy ő ezt látja, annak sok oka lehet. Pl. hogy nem érzi magát elég nőiesnek... 42f
2015. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!