Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi bizonyos ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bizonyos ideig nő nélkül tengeti napjait - mulyának tekintik a nők?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve mióta vége lett egy hosszú kapcsolatomnak, nem éltem nővel szexuális életet.

Nem vagyok szexőrült, kapcsolataimban mindig is fontosabb volt az ölelés, csókok és összebújás, mint a szex. Voltak próbálkozások, de a nők vagy megijedtek vagy elutasítottak.


Lefoglal a munkám, és mivel egyedül élek, a ruháim mosása, főzés, takarítás az esti elfoglaltságom. Nem járok barátokkal inni, bulizni. Kicsit magányosan élek, de erre a nyárra fogadalmat tettem hogy nem a munkából fog állni a nyaram. Ki kell emelni magam ebből a magányosságból, mert rossz már egyedül.


Külsőmmel nincs gond, mindig dicsérnek a nők, de bizonyos szint után kiábrándulnak belőlem és nem akarnak még barátnak sem. Túl félénk vagyok és ez lehet taszító, más magyarázatot nem találok. Nem vagyok nagyképű, önelégült, de mégis úgy veszem észre hogy aki olyan, az sikeresebb nálam.


A nők a rosszfiúkat szeretik.


Most így végig gondolva, tényleg mulya vagyok. :)

F


2019. ápr. 14. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
honnan tudnák mégis?
2019. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Hogyha valóban csak "tengeti a napjait" akkor igen. Hogyha csak akkor tud teljes életet élni ha van kapcsolata akkor valóban elég bénának gondolnám. A kapcsolaton kívül van még ezer meg egy dolog, ami teljessé teszi az életet. Hogyha valaki nem tud mit kezdeni magával kapcsolat nélkül, és csak sodródik a világban az szerintem nagyon rosszul gondolkozik. Nem csak párkapcsolatban lehet teljes életet élni.

Azzal semmi bajom nincs, ha valakinek éppen nincs kapcsolata ezért más dolgokra koncentrál, ez lenne a normális. De az mindig taszító ha valaki kapcsolatfüggő és nem tud normálisan létezni nélküle.

2019. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kitöröltetted a válaszom, csak mert szembesítettelek a butaságoddal?


Igen, mulya vagy, tessék. Biztos ezt akartad olvasni!


Egyéb esetben agyilag éretlen vagy.

2019. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jól teszed, élj a hobbijaidnak, a munkádnak és járj össze néha valakivel közös programokra, szexre.

Az érzékenyebb embereket mindig terrorizálják a kapcsolatokban, nem éri meg.

2019. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Hány éves vagy? Nem elhanyagolható tényező...

OK, huszonéves korban még valóban szeretjük a rosszfiúkat, de később egyre kevésbé... húszas évei végére a legtöbb nő (nem mindenki, de azért a legtöbb) már megégeti magát a rosszfiúkkal, és inkább a stabil, kiegyensúlyozott kapcsolatot preferálja. De ettől még a férfi legyen valamilyen szempontból érdekes, izgalmas! Valamiért lehessen rá felnézni! Ha egy férfi vonzó számunkra, bármilyen apróságban meg tudjuk látni azt a bizonyos pluszt, legyen az egy hobbi, vagy egy kicsit érdekesebb hivatás...

Én a fő gondnak azt látom, hogy olyan szinten beszűkült az életed, hogy ezzel egyrészt korlátozod az ismerkedési lehetőségeket, másrészt, ha valakivel elkezdesz beszélgetni, ismerkedni, nem tudsz olyat "felmutatni" az életedben, ami egy nőt megfogna, amivel ki tudnál tűnni a tömegből... Dolgozol és házimunkát végzel? Hát köszi, ilyen van nekem is, én ennél valamivel többre vágyom... nekem pl. riasztó lenne, hogy másra nincs is igényed... OK, lehet, hogy mondjuk még a randizós időszakban igen, de azért 10-20 év múlva nem szeretném otthon, a négy fal között tölteni az életem, mert a páromat kielégíti a munka+házimunka kombó... Érthető?

Próbáld úgy alakítani az életed, hogy legyen énidőd, amit érdekes dolgokkal töltesz (és itt nem feltétlenül az ivás és bulizás ami, egy nő számára vonzó, ez inkább az ismerkedési lehetőségeket bővíti ki...).

2019. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatfüggő, de több mint egy éve nem voltam nővel és mivel egészséges fiatalember vagyok, vannak nekem is igényeim. De nem mindenáron, mert szerelem nélkül nem akarok belemenni semmibe.


Egyébként pont az van nálam hogy lefoglalt vagyok, állandóan csinálok valamit, de ez már nem tesz boldoggá, hiányzik a szerelem érzése.

2019. ápr. 14. 13:04
 7/16 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, van egy jó szakmám, tanultam zongorázni, szeretek alkotni mindenfélét és kb csak ennyit tudok felmutatni.
2019. ápr. 14. 13:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem mulyaság. A srác, akivel most ismerkedek, sem volt kapcsolatban hosszú ideje, meg ő is visszafogottabb, de ez nekem előny, mert én alapvetően komoly kapcsolatot keresek, jó érzés tudni, hogy a másik ember is megválogatja, hogy kivel beszél, hogy vannak ilyen szinten igényei, és komolyan veszi a dolgot. Nem érezném magam biztonságban egy "mindent, ami mozog" jellegű pasi mellett, aki állandóan maxon pörög.
2019. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7

Nagyon sokan rögvest cserélnének veled.

2019. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

28 vagyok és diák,mert 24 éves koromig dolgoztam, hogy kijussak a faluból közmunkás szülőkkel, adósságból.

Eselyemsincs a nőknél, mert bejövök nekik, de a korombeliek már lakást vesznek és milliókat tesznek félre, a lányok is.


Szóval inkább élvezd a lehetőségeidet, ne bénázz.

2019. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!