Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a férfi aki sietne bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki sietne bizonyos dolgokkal még az ismerkedés szakaszában annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Közös jövő tervezgetése, házasság pár hónapon belül, összeköltözés szintén hamar.
2018. aug. 17. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Kapcsolatfüggő

2. Nincs önbizalma

3. Sokkal jobb vagy nőben, mint ő férfiban, és ilyen nőt nem kapna meg soha.

2018. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez annyira emberfüggő... mi nagyon felszínesen ismertük egymást kb 4 éve, de az első randin egyértelmű volt, hogy mi férj és feleség leszünk és lesz egy rakás gyerekünk. Sosem beszéltünk erről feltételesen, mindig tudtuk, hogy ez lesz a vége. Így is lett. Szóval nálunk nem volt hátsó szándék, csak hihetetlen összhang az dlső perctől kezdve. De sajnos el tudom képzelni, h valaki így pfóbálja elcsábítani a nőket.
2018. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem magamról írtam ki a kérdést.
2018. aug. 17. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Lehet azt gondolja vagy tudja, hogy a nő már erre vágyik és így próbálja elcsábítani.
2018. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegy a személy, csak végre házas akar már lenni.
2018. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

Ferjem 3 het utan elmondta egyszer en leszek a felesege

2 ev utan eskuvo volt

Egyszeruen tudta biztos volt benne pedig nem volt szex

Annyira minden passzolt hogy eldontotte

2018. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
#6 Apukam is igy volt anyukammal. :) Meglatta es eldontotte, hogy o lesz a felesege es kesz. :D Ahogy a kerdezo leirta az eleg ijeszto, nekem is mindenfele csunyasagok fordultak meg a fejemben, de vannak emberek, ahol ez tenyleg szivbol jovo es inkabb csodalatos dolog. A par honapon beluli hazassag nekem meredek, de ha ismernem az embert talan meg ez se lenne fura.
2018. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!