Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális egy testvérpár között?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt barátnőmmel. Tegnap bemutatott a családjának. Nagyon szimpatikus volt mindenki. Barátnőmnek van egy öccse. 1 évvel fiatalabb tőle. Ebéd után kicsit társasoztunk. Jól eltelt a nap. Társas közben folyamatosan beszólogattak egymásnak, nem komolyan csak finoman szívóztak egymással. Egyszer annyira, hogy elkezdtek birkózni és csikizni egymást. Gyerekeknél ez normális lenne, de mindketten elmúltak már 25 évesek. Csak szerintem volt ez nagyon furcsa? Vagy csak az én családom ennyire más és ez teljesen normális dolog?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2020. jan. 19. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális.
2020. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
22 éves leszek,van egy ikrem. Teljesen normális viselkedés ez.:D
2020. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jó, hogy ilyen viszonyban vannak.
2020. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Akkor én leszek az első, aki azt, mondja, hogy.. nem, nem normális.


Pár év múlva a bnőd családanyaként is így fog viselkedni az öccsével.. no comment.

2020. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha az infantilis viselkedés annak számít, akkor igen...
2020. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
33, 30, 28 évesek vagyunk mi nővérek, mindannyiunknak van már gyereke, öcsém 20 éves. Amikor otthon a szüleinkél találkozunk, újra visszavedlünk gyereknek, és igen a harmincas családanyák birkóznak, csipkedik és csikizik egymást a 20 éves öccsükkel. Én szeretem, hogy ilyenek vagyunk és ilyen jó nálunk a hangulat. Teljesen normálisnak tartom.
2020. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán kissé szokatlan a bírkózás , de a pl a bátyám és én is felnőttek vagyunk és igen néha előfordul hogy csikizzük egymást (nem kell félreérteni) ,bohóckodunk, stb.

Ahány család annyi szokás.

Nem kell raizgulni, normalis.

Bár most hirtelen beugrott a Jóbarátokból a Nem kívánatos húg c. rész. Na az már tényleg nem normális:D

2020. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz.

Nagyjából azt szűrtem le, hogy családja válogatja. Van akiknek szokatlan van akinek nem. Viszont az látszik, hogy nem rendkívüli dologról van szó. Ennek nagyon örülök, mert kedvelem nagyon őt. Egyébként is ilyen kis bolondos nő.

2020. jan. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!