Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Ő külföldön él de járnak haza a szüleivel. Ő még csak 15 lassan 16 én pedig nemsokára 27. Volt már idősebb pasija de nekem még sosem volt ennyire fiatal barátnőm. Nem járunk stb csak ismerkedünk sokat beszélünk. Ez mennyire helyénvaló a mai világban? Elitelik az embert ez miatt? A családban nálunk lehet hogy nem vennék jó néven. Szerintetek?
2020. jan. 20. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

El.

Joggal gondolják az emberek hogy valami nem stimmel nálad amiért egy gyerekre buksz

2020. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Számít, főleg ekkora korkülönbség. Szinte még gyerek, ne csapjon be, ha nem annyinak néz ki... Van ismerősöm, aki 27 évesen 19 éves csajjal van, és kijön a korkülönbség, főleg felfogásban és problémamegoldó képességben.
2020. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Külföldön él, 15 éves, 12 évvel fiatalabb mint Te.Szerintem ebbe csak Te gondolsz többet egy kellemes beszélgetőpartnernél, nem hinném,hogy a lányka is többet akar.


Itt duplán esélyes lenne,hogy nem működik a kapcsolat: a távolság+korkülönbség miatt.

2020. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Mit akarsz egy gyerektol... Beteg vagy?
2020. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Engedd el.

Hozzád minimum egy 20 éves való.

2020. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg. Egy hete beszélünk. Van bennünk közös. Elég jól megertjuk egymást. Ő is viszont érez. 2 hét múlva találkoznánk. De igazából én sem vagyok biztos abban hogy ezt kéne tenni. Fiatal az tény. Nem vagyok pedofil ne értsen félre senki légyszíves! Sosem volt 1-2 évvel fiatalabb barátnőm. Csak ez most így alakult. Nyilván igen, a tavkapcsolat nem fog működni próbáltam már régen (mindenki ad egy esélyt neki).
2020. jan. 20. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Én nem nyitnék ilyen fiatal lány felé. Belegondoltál, hogy amíg te élet a nagybetűs életet, az ő legnagyobb problémája az érettségi lesz? Tini bajokat 27 évesen már nem tudsz átérezni, csak idegesíteni fog.
2020. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a korkülönbség a sok, 20 év felett (ha a fiatalabb fél is legalább annyi), akkor ez nem lenne sok. De ő gyerek, te meg (elvileg) felnőtt vagy. Lehet, hogy most még van közös témátok, de hosszú távon kibuknának a különbségek.

Amúgy meg írod: volt már idősebb pasija... mégis hány évesen?

2020. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most nemrég a nyáron. Mindegy majd lesz ami lesz.
2020. jan. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!