Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan típusú férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan típusú férfi aki nem igényli a másokkal való társasági életet a kapcsolata mellett?

Figyelt kérdés
Vagy ennek a jelenségnek csak női verziója van?
2019. dec. 28. 12:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Van ilyen típus.
2019. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Mi ezzel a gond?
2019. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Barátokra szükség van. De jó esetben össze lehet hozni a párkapcsolattal, az én barátaimhoz mindig viszem a feleségem is, együtt találkozunk. Nekik sincs ellenükre a dolog.
2019. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hogy nem igénylem az túlzás, mert néha nekem is van rá igényem, de elég ritkán.
2019. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Van, nem is kis arányban.

De ebben nyilván szerepet játszik az is, hogy milyen a párjuk.

2019. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#2

"Mi ezzel a gond?"

Eddig csak olyan társam volt akinek volt igénye a másokkal való barátkozásra, bulizásra, nekem viszont nem. Kínszenvedés volt a társasági megjelenés és részvétel. Azt gondoltam velem lehet valami baj, de nemrégiben beszélgettem valakivel és azt mondta ő is ilyen "egygazdás", nem igényli mások társaságát ha már szorosan kapcsolódik egy valakivel, sőt nagyon is ellenére van.

2019. dec. 28. 12:33
 7/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

noi? Haziasszony?

azert a legtobb felenk nonek is van par baratnoje akikkel tarja a kapcsolatot

miert szakitana meg?

Eppen ellentetesen tehat, fiuk kozt vannak olyanok akiknek nincs baratjuk egyaltalan

2019. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#3

"az én barátaimhoz mindig viszem a feleségem is, együtt találkozunk. Nekik sincs ellenükre a dolog."

Ismerős a helyzet, nagyon rossz saját élményeket gyűjtöttem így. Persze többnyire csak csendben szenvedtem, gondolom nem is értik mi a bajom vagy egyenesen hisztérikának tartanak, nem vagyok naiv.

Az ilyen baráti körökbe nehéz beolvadni, de nagyon gyorsan ki lehet kopni ha nem úgy illeszkedsz ahogyan elvárják.

2019. dec. 28. 12:39
 9/26 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Miután szakítottak az élettársával, gyakorlatilag a szobába bezárkózva élt, nem beszélt senkivel, nem ment sehová, és azzal zsarolta a barátnőmet, hogy ő az egyetlen ember, aki miatt még érdemes élnie. Szóval vanni van, csak épp nem egészséges.
2019. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#7

Nincsenek, teljesen kielégít a munkahelyi és egyéb ismeretségi körből származókkal egy-egy köztéren megejtett negyedórás "pletykaparti".

2019. dec. 28. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!