Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első közös alvás?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, de már azt tervezzük, hogy bemutat a szüleinek, és én is őtet, és hogy 2x mikor eljön hozzánk vagy én ő hozzájuk, akkor már lehet együtt aludni.


Szerintetek ez még korai? Komoly kapcsolatot szeretnénk, és szexelni, mert autóban nem lehet, kényelmetlen nagyon, és szállodába nem akar menni.

Illedelemből jó lenne venni az anyukájának virágot, vagy rúzsát, és az apukájának sört? Vagy nem muszáj? Mi a véleményetek?


2020. jan. 21. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Az írásod alapján valami nagyon kis faluból származhatsz. Nincs ott szénakazal? Nagyanyáink még ott voltak “erkölcsös szüzek”. Az autó amúgy nem kényelmetlen. Told előre mindkét első ülést koccanásig, és hátul “csináld meg” a csajt.
2020. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Apukának szalonna, pár kis féldecis, kőbányai sör és egy új kapa kell, anyukának házibor, új mosogató szivacs és teszkó gazdaságos tundra bugyi.
2020. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sort haveroknak szoktunk vinni, nem a masik szuleinek szerintem.
2020. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őtet, rúzsát, stb... Ilyen nincs. És ez így nem igazán fog menni szerintem. Eleve nem jól közelíted meg a dolgokat és tuti, hogy nem úgy fogod adni az ampert ahogy kell. Várjatok még azzal a bemutatással amíg fel nem veszed a fordulatot. Remélem vágod amit írok 😀
2020. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!