Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud nélkülem aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud nélkülem aludni a párom?

Figyelt kérdés
Egy 3 műszakos gyárban kezdtem el dolgozni. Pàrom meg kiverte a hiszti hogy este nem alszok mellette így. Mikor munkát kerestem mindig olyanra akart rá beszélni ahol 1-2 műszak van. Mikor egyik hétvégén a barátnőmnél aludtam ő egész este alig aludt. Ha este fél kellek mellőle ő felébred. Én 22 vagyok Ő 28 éves.

2019. okt. 24. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami gyerekkori hiány miatt.

Esetleg nem biztos abban, hogy mellette maradsz, ezért csak így érzi biztonságban magát.

Vagy mindkettő.

Egyébként is ilyen ragaszkodó?

2019. okt. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát attól függ mert valamikor elmegy nélkülem ide oda pl munkát intézni de mikor munka után a fönökéhez mennek (pénteken) inni vagy beszélgetni mindig oda hív. Boltba is a legtöbbször Kisdér. Hétvégén szinte minden percét velem akarja tőlteni. Pl mikor elmentem haza mikor haza jöttem akkor megölelgetet pedig ő nem egy ölelgetős tipus. Ha a munkából később indul mint szokott egyből hív. Pedig mi napközben nem hivogatjuk egymást. De van mikor meg olyan közömbös velem de mondjuk a munkája miatt fáradt. Ezzel az alvás témával nem tudunk dülőre jutni mert mindig össze veszünk mert ő olyan hogy az érzéseit alapból nehezen mutatja ki. Meg most van túl egy váláson.(fél éve vált el)
2019. okt. 24. 07:14
 3/5 A kérdező kommentje:
*kísér *szüleimhez
2019. okt. 24. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Mert egy kisbaba
2019. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nehezére esik kimutatni az érzéseit, feléd pedig láthatóan kimutatja az ölelgetéssel, a törődésével, akkor annak örülni kéne, nem? :D

Jó, az már kicsit túlzás, hogy nem tud nélküled aludni, de előbb-utóbb megszokja.

Nekem viszont úgy tünik, hogy neked túl sok, nem ad elég teret. Ez fog még konfliktusokhoz vezetni, beszéljétek ezt meg szerintem, hogy neked több tér kell. Ha féltékenység áll a háttérben, azt is meg kell beszélni. Meg eleve mindent. A munkával meg az is lehet, hogy más kifogásolnivalója van és az éjszakai műszak ellenzése meg csak alibi. Komolyan, beszéljetek, hogy tisztázódjon.

2019. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!