Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit akarhat tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat tőlem a kolléganőm?

Figyelt kérdés

Pár hete vették fel.

Aztán viszonylag gyorsan jóba lettünk, párszor kávéztunk is. Néhányszor haza vittem, mikor egy műszakba voltunk beosztva, mert útba esett. Legutóbbi ilyen esetnél felhívott magához, de én nem mentem, azt hazudtam, hogy sietek.

Igazából nem nagyon szeretnék munkatárssal kezdeni, de nem tudom mi lehet neki a szándéka?! Ő olyan 19-20, én 32



2020. jan. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Dugni, mit akarna? Bejössz neki és kurni akart.
2020. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha felhívott magához, akkor le akart feküdni veled. Ha nem akarsz vele kapcsolatot, akkor jobb lenne ezt tisztázni.
2020. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Már bocs de Te hülye vagy... én sem kavarok munkahelyen, de ha egy jó csaj felhívna magához, tutti nem mondanék nemet.. viccelsz, ugye?
2020. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

És ugyanezek a "férfiak" nyígnak itt naphosszat, hogy nincs csajuk...


Aki balphasz, az az is marad.

2020. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Röviden: ha kiderülne, hogy van/volt köztünk valami, egyikünknek mennie kellene.
2020. jan. 21. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel valami másik csajt magadnak?
2020. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy van két egészséges lába, menjen önmaga, egyedül haza. Hagyd az ilyen jellegű jótékonykodást, bajba kerülhetsz. Távolságtartás kialakítása, és akkor rendben van minden.
2020. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!