Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szexkapcsolatban megjelenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexkapcsolatban megjelennek az érzések?

Figyelt kérdés
Akkor te inkább lelépnél? Hogy reagálnál, ha kezdenél érezni valamit a másik iránt?
2020. jan. 22. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát, nálam nem jelenik meg, ha valami úgy indult, hogy nem lesz több, csak szex. Ez van. Ha meg a másik jönne nekem a képzelt érzéseivel egy ilyenben, leépíteném. Térjen magához.
2020. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak egy oldalú akkor jobb minél hamarabb lezarni
2020. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Kénytelen vagy, ha nincs viszonozva. Kevesen képesek magukban lerendezni, és az érzelmeiket irányítani...
2020. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Akkor szenvedsz rendesen, ha a másik nem viszonozza.
2020. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy az #1. :) Valakik nagyon találva érezték magukat. De az tényleg nem szerelem, ha csak toszni jártok össze. Majd felnőttök.
2020. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha még lenne ilyen az életemben, időben odébb állnék. Nem kell nekem a bonyodalom, volt már elég.Ma már valaki vagy csak egy jó ismerősöm, vagy járok vele, de ilyeneknek nem teszem ki magam. Alkalmatlan vagyok rá.
2020. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Én valahogy a tudtára adnám ,hogy részemről lehetne több is.Utána döntenék hogyan tovább.
2020. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Úgy tennék, mintha kifejezetten kevésre tartanám őt, nehogy megijedjen az érzéseimtől, mint én magam. Ja, emellett rettegnék, hogy valahogy kiszagolja, és elhagy. Persze az is lehet, hogy épp a hűvös viselkedésem miatt hagyna ott.


Szóval ez ilyen passzív ellenállás... :D

2020. jan. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Csináltál már ilyet korábban?
2020. ápr. 20. 08:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez elég gyerekes. De ha azok vagytok, nem szóltam. :)
2020. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!