Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek imponál, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek imponál, ha egy férfi úgy udvarol, hogy a többi nőt szólja le?

Figyelt kérdés
Pl: "milyen felrissítő, hogy te nem vagy olyan felszínes/naiv/konnyuveru, mint a többi nő" vagy "végre egy nő, akivel lehet beszélgetni" stb.
2020. jan. 23. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább visszataszító.
2020. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy nőnek se tetszik. Saját magadat égeted csak le ezzel a viselkedéssel.
2020. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szánalmas, havernak nem kéne az ilyen, nemhogy párnak.
2020. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Épeszű ember az ilyentől azonnal menekül.
2020. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem, én is voltam ilyennek a céltáblája.
2020. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, undorodom azoktól akik úgy akarnak jobbak lenni, hogy lenyomnak másokat és engem ebbe ne vonjon bele mert nagyon kiabrándító.
2020. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak azt éri el, hogy egy mondat után tudom, hogy felszínes és manipulatív. Amúgy meglepően sokan írnak ilyesmi szöveggel itt gyakorin.
2020. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam, hogy ez "red flag", ilyen férfival nem szabad kezdeni.
2020. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen furcsa is de nekem imponál.
2020. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nem, lejáratja magát

egyszer volt, hogy beszélgettem egy sráccal és mondott valamit, amiről én elmondtam az ellenvéleményemet szépen, erre elkezdi "hogy nem nagyon szoktam nőknek igazat adni, de neked most igazad van" valami olyasmit válaszoltam erre, hogy ez csak az ő személyes problémája és nem a többi nőt minősíti, hanem magát és kértem, hogy menjen el

az ítélkező, okoskodó viselkedés nagyon taszító, közben pedig nem kevés probléma van egy ilyen személlyel, azt hiszi, hogy nagyon megmondja

2020. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!