Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít hogy az Internet-lufi óta a legunalmasabb ronda nőnek is valóságos férfi hadsereg udvarol, a szép nőkről nem is beszélve?

Figyelt kérdés

Mielőtt nem volt Internet nagyjából reális volt a piac. Mióta Internet van, azóta viszont minden egyes nő királynővévé vált és még az unalmas nagyn csúnya nőknek is rengetegen udvarolnak a neten.

Engem baromira frusztrál ez.

A nők egója teljesen elszállt emiatt.

A szép nők meg ilyen elérhetetlen unikornis kategória lettek, akiknek a 10/10 es maszkulin macsók folyamatosan nyomják a neten, 0-24.


Tébolyda ez emberek, csodálkozom hogy még nem készült film erről a jelenségről, vagy ha készült én nem tudok róla.

Döbenetes ez az egész.


F/27


2018. jún. 11. 23:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
hát ha azt hiszed hogy az internet a hibás mert veled nem állnak szóba jó nők, akkor eléggé el vagy tévedve. ha nem lenne internet, akkor sem foglalkoznának veled valószínűleg.
2018. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 iamaveryniceguy ***** válasza:
98%

Oké, akkor szépen sorjában. 27 éves vagy, tehát 1991-ben születtél (vagy 90-ben és idén töltöd a 28-at).


Azt elengedem, hogy 1960-ban kezdődött az egész internetesdi, de usankában 1995-től kezdve már kereskedelmi cucc volt.

Tehát amikor te 4/5 éves voltál, akkor már javában volt internet.


Ezt is engedjük el, mert nem számít nekünk az USA. 2004/5-benindult el hazánkban az internet széleskörű terjedése. Ugrásszerűen növekedett a háztartásokban megtalálható széles-sávú internet.

Ekkor voltál 13-15 éves. Szóval pont akkor kezdtél el csajozni, amikor már elterjedt hazánkban az internet. Tehát fogalmad sincs róla, hogy milyen lett volna az esélyed internet nélkül a csajozás terén.


Szóval nem azért vagy sikertelen, mert létezik az internet, hanem mert...hát na. :)

2018. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem idegesít. Áldásom az egész helyzetre.

A dolognak csak az a része idegesít, amikor ezen nők egy része nekiáll magát áldozatnak beállítva folyamatosan panaszkodni.

2018. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

2: Igen, akkoriban már volt Internet, viszont a facebookos, közösségi médiás tébolyda tombolda őrület olyan 2009-2010 környékén robbant be tömegesen.


Én emlékszem nagyon jól erre az időszakra, ekkoriban még normálisabbak voltak a nők a neten is.


Aztán pár év alatt el lett végezve a meló, az egójuk elszállt.


Azóta meg döbbenet ami megy, a legunalmasabb nő is úgy válogat mintha valmi királynő lenne.

2018. jún. 11. 23:16
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem a net hibája h senki se ohajt lukként funkcionálni meletted,ez van..
2018. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

Régen volt valami MyVip randi, azt nyomta mindenki, meg chat.hu, első társkeresők is megjelentek. Ez megy a 2000-es évek elejétől, el vagy tájolva. Mellesleg régebben sem volt rákényszerülve a toppmodell alkatú nő, hogy a csúnya srácokkal lefeküdjön, hanem ugyanúgy válogatott.


Ez is csak egy n+1-edik kifogás a siránkozásra a magasság, pénz és a többi mellett. Rengeteg átlagos srácot látok szép, cuki barátnővel.

2018. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenki pakolja ki magát az internetre, csak te az olyan lányokat követed, ezért ezt látod.
2018. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Azok az átlagos srácok jóképűek...max. szerinted átlagosak...


Érdekes én meg csak kifejezetten jóképű férfiakat szoktam látni egyáltalán nővel...

2018. jún. 11. 23:19
 9/38 anonim ***** válasza:
98%

"Azok az átlagos srácok jóképűek."


Ízlések és pofonok, semmi extra nincs bennük szerintem.

Nem az interneten kell élni, meg az instapitsákat követni, ha ilyenekre csorgatod a nyálad, és ilyen igényeid vannak, akkor ne csodálkozzál. Ki kéne mozdulni a 4 fal közül.


"Érdekes én meg csak kifejezetten jóképű férfiakat szoktam látni egyáltalán nővel..."


persze :D

2018. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
Jól van Balázska, ma is megvolt a napi siránkozásod.
2018. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!