Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy párkapcsolatban élő férfi írogat az exével?

Figyelt kérdés
Csak egyszer láttam egy férfi ismerősömet, hogy épp vele írogat, szóval nem tudom hogy milyen gyakran teszi, de nem hinném, hogy most csinálta ezt először. Már pár éve, hogy szakítottak. A férfi több mint 2 éve van együtt a jelenlegi párjával.
2020. jan. 24. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem minden szakítás jelenti a kapcsolattartás teljes megszakítását is egyben. Különösen ha két ember közös megegyezéssel vált szét, mert egyszerűen rájöttek, hogy társként nem illenek egymáshoz, úgy dönthet, hogy továbbra is kapcsolatban maradnak, egyszerűen azért, mert fontosak egymásnak, mint távoli barátok, tudni akarnak egymás életéről. Nem túl gyakori az ilyen, de előfordul, s szerintem ezzel semmi gond nincs, ez nem feltétlenül veszélyezteti az új kapcsolataikat, ha mindketten jól kezelik a helyzetet.
2020. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pl sosem értettem hogy ahol egyszer szerelem volt hogy hagyhatja az életében haverként. Ez nekem túl sok. Mindenképpen beszélgess el erről a csajoddal hogy hogy viszonyul hozzá, mit akar?
2020. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha a helyén tudja kezelni és a mostani partnere nem lármázik miatta akkor nincs ezzel semmi probléma. Nekem az exem mikor összetörte az autóját hívott, hogy most mit csináljon, a mostani párom meg kiakadt, hogy miért engem hív és miért segítek neki. Egy mosoly tekintetében rácsuktam az ajtót. Én biztosan nem keresném az exemet piszlicsáré dolgokkal, de ha tényleg fontos, akkor biztosan segítenék neki.
2020. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Szubjektív, hogy mi a normális, de van ilyen. Az első barátnőmmel én is tartom a kapcsolatot a mai napig. Őt lassan megkéri a párja, de én emiatt nem érzek semmi fájdalmat vagy szomorúságot. Mi vele nem illettünk össze, de barátnak megmaradtunk.
2020. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztm nem az, de mindenki más.
2020. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Attól fugg mit irogat meg h a parja barmikor megnezheti!


Ha mondjuk a gazdasagi helyzetrol akarnak beszelgetni akkor oké.

2020. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!