Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretek mással együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek mással együtt aludni. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nem szeretek és nem is tudok mással együtt aludni, még ha a barátomról van szó, akkor se. Azt szeretné ha többet aludnék nála de nem érti megy ,hogy nem szeretek vele aludni csak egyedül.Allandoan úgy akakr aludni hogy össze bújva amit én végképp nem szeretek.Miert nem érti meg hogy külön szeretek és tudok csak aludni?Mással vagy idegennel meg pláne nem. Egyszerűen idegesít a másik jelenléte az ágyban, nem tudok rendesen aludni, zavar ha mocorog, vagy horkol mellettem, meg úgy egyáltalán a jelenléte.

Azt sem értem, amikor valaki azt mondja, vagyis az emberek többsége azt mondja, hogy ő utál egyedül aludni ,és csak úgy tud elaludni, ha összebújik a párjával.. Én meg inkább keresem az alkalmat, hogy nehogy együtt kelljen aludnom vele

Pl. akik együtt élnek vagy már sok éve házasok, a legtermészetesebb dolognak tartják, hogy egy ágyban alszanak a párjukkal, én meg már a gondolatától is rosszul vagyok. Nekem muszáj, hogy egyedül, sötétben, csendben tudja elaludni, mert amúgy nem alszok semmit éjszaka.



2018. máj. 4. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok, pedig nekem már 14 éve férjem is van. :) Megoldottuk, külön alszunk. Ő horkolhat kedvére, én meg szanaszét fetrenghetek az ágyon.
2018. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Vannak ilyen emberek. Emiatt szerintem ne érezd rosszul magad.
2018. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Szegény pasi... Én rég kiraktalak volna a helyében, hihetetlen, hogy még neked áll feljebb.
2018. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azért mert nem tudok úgy aludni hogy mellettem fekszik és hozzám bújik?

Mert nem alszom úgy ki magam és nagyon zavar

Nem tudtam hogy ez ekkora bűn..

2018. máj. 4. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
És akkor, hogy van szex?
2018. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

És alváson kívül milyen a helyzet?


Kívánod? Kívánod, hogy átöleljen, hogy hozzád bújjon, hogy szeretgessétek egymást?


Ha ez csak kizárólag alvásnál gond akkor nincs probléma.

2018. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Attól meg van szex hogy nem szeretek vele aludni

Igen kívánom és ezekkel nincs gondd

Csak az alvással

2018. máj. 4. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"Attól meg van szex hogy nem szeretek vele aludni"


hogy?! Kimentek az erkélyre?

2018. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért kékimenni? Azért mert nem alszunk együtt mert nem szeretek, tudunk szexelni egy ágyban . Kettő nem zárja ki egymast szerintem

Együtt filmezünk , beszélgetünk stb de aludni este külön szeretek

2018. máj. 4. 19:35
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Mint a régi szép időkben :D

Külön szoba aztán ha a férfinak kedve támad egy kis kufircra átlibben a nőhöz és utána vissza:D


Óvjuk a régi értékeket :D

2018. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!