Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyetemen ismerte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyetemen ismerte meg a párját, hogy történet, elmesélnétek?

Figyelt kérdés

Hogy történt, hány évesek voltatok, milyen szakon? Egy szakra jártatok, vagy csak közös órátok volt, esetleg teljesen más, csak összefutottatok?

Akinek van kedve, nyugodtan kifejtheti elbeszélő jellegel, nagyon szívesen elolvasnám. :)



2020. jan. 25. 13:07
 1/3 Lachesys ***** válasza:
48%
nekem csak volt egyetemi pasim, de mar szakitottunk:D meg azelott talalkoztunk, hogy orank lett volna egyutt, mert en csusztam, egy baratnom meg ismerte a leendo csoporttaraaimat, es elmentunk billiardozni. aztan aznap ott is aludtam nala:D nem lettunk szerelmesek, legalabbis en nem, de birtam, egy fel evig elvoltunk egymassal..
2020. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Épp költöztem be koleszba (még el sem kezdődött az egyetem) és a pályaudvaron, egy rahedli bőrönddel, tanácstalanul álltam, hogy merre is kéne mennem. Kiszúrtam egy srácot, aki nem tűnt elfoglaltnak, vagy hogy különösebben sietne bárhova, így odakormányoztam magam, a fél háztartásommal elé, és megkérdeztem tőle nem-e tudna útba igazítani, mert tanácstalan vagyok és nem mellesleg nő, szóval halmozottan hátrányos helyzetű, ami a tájékozódást illeti. Nemcsak, hogy útba igazított, de el is kísért, és még az egyik táskám is elhozta. Az utat végig dumáltuk és ha már kiderült egy épületben fogunk lakni, akkor barátok is lettünk. Volt 1-2 közös óránk, de főként nem egyetemen találkoztunk eleinte, hanem a vonaton. Együtt utaztunk haza. Később együtt is tanultunk néha (tanulócsoporttal) és együtt fedeztük fel a várost. Így szép lassan egymásba szerettünk, majd jártunk az egyetem alatt, utána pedig összeköltöztünk, végül egybekeltünk. Ennek már több mint 10 éve.
2020. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ÁOK és csoporttársak vagyunk. Ennél személyesebbet így nyilvánosan nem akarok írni, ez így meg magában elég átlag sztori, csak az évfolyamomon van még legalább 3-4 ilyen párocska.
2020. jan. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!