Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem lesz nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem lesz nekem sosem barátnőm ha ilyen típus vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt és ennek tudom is az okát, de változtatni nem tudok rajta. Az a gond hogy eléggé zárkózott és csendes vagyok. Így emiatt egy lánynak sem vagyok vonzó, és szerintem nem is leszek.

Kicsit zavar hogy ilyen vagyok, de szerintem ha találnék egy hasonló típusú lányt akkor változnék, nyitottabb lennék kicsit.


2020. jan. 25. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudom, miért gondolják azt sokan, hogy a csendes, zárkózottabb emberek kevesebbet érnek? Ez valami új trend?


A magam részéről a harsány, ordibálós, okoskodó, önimádó faxokat sokkal kevésbé tudom tolerálni, mondhatni sehogy.


Vannak csendesebb típusú lányok, de őket leginkább nem bulikban fogod megtalálni.

2020. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Most csendesebb lànnyal ülnétek egymàs mellett csendesen vagy hogy jönnétek össze?
2020. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg nem. Minden nő az extrovertált, nagyhangú férfiakra bukik.
2020. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Biztos van néhány nő akinek ez bejön, na de hogy találkozol velük és hogy beszélgettek? Ki fogja megtörni a jeget?
2020. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Azt írjátok, hogy mégis miről beszélgetnének?! Egy csendesebb típus egy hasonlóval nagyon is megtalálja az összhangot, fél szavakból megértik egymást.

Nehezebben oldódnak, de ha rátalálnak egymás hullámhosszára, akkor tudnak miről beszélgetni, mi több, udvariasan hagyják a másikat is beszélni.


Furcsán hangozhat a nagydumásoknak, de náluk a csend is beszédes és sokszor mélyebben megértik egymást, mint akik állandóan dumálnak, emiatt nincs igényük és idejük valóban megismerni a másikat.

2020. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

"Minden nő az extrovertált, nagyhangú férfiakra bukik."


Nem. Mi a tökömet kezdenék egy nagypofájú, óbégató pasival otthonülő, visszafogott, csendes nőként?


Önmagában semmi probléma nincs azzal, ha valaki csendes és zárkózott. Ettől még lehet jó társaság, érdekes ember. Azzal van a baj, amikor a töketlenségét és a szociális képességei hiányát hazudja valaki zárkózottságnak. Olyannal nem tudok megismerkedni, aki ki sem lép a lakásból, de ha igen, akkor sem mer még a közelembe jönni sem.

2020. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Félre azonosítod magad.

Zárkózott, csendes = gyenge, félénk.


Nézzél tükörbe és tedd fel magadnak ezt a kérdést: ha nő lennék, tudnám-e szeretni ezt az alakot? Érezném, hogy képes megvédeni, kiállni értem, amikor szükséges?

A válasz "Nem" lesz.


Ezt tudod te magadról és ezért vagy introvertált. Akinél a válasz "Igen", az büszkén vállalja ezt és szétkiabálja a világba, hogy mindenki tudomására juttassa.

Valahol a kettő között van az a réteg akinek hosszútávú, jó kapcsolata lesz és örömben éli le az életét.


Hogy mit tegyél? Nos, szépen keressél egy olyan hobbit, hobbikat, ahol sok nővel fogsz találkozni és tudod építeni az önbizalmadat.

Ez duplán hatásos: oldja a másik nemmel szembeni feszültséget ÉS a hobbid növelni fogja az önbizalmadat.

2020. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!