Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szexre kellek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexre kellek, akkor nem vagyok elég szép?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elég komoly párkapcsolatra?
2020. jan. 26. 01:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek szép vagy, belső alapján megy a kategorizálás a komoly kapcsolat céljára.

Pl. a pasi butának tart, vagy idegesítőnek, vagy csak nem passzoltok, akármi.

Engem az önbizalomhiányom miatt használtak csak szexre. Aminek még kisebb önbizalom lett az eredménye.


Tanuld meg amit én is: értékeld magad annyira, hogy nem állsz le olyannal aki láthaóan csak szexre akar használni. Tiszteld magad annyira, hogy megvárod azt, aki tisztel téged.

2020. jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, nagyon sok minden lehet a háttérben.
2020. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

De, szép vagy. Inkább belső alapján megy a válogatás ha komoly kapcsolatról van szó.

Unalmas vagy, buta vagy, idegesítő vagy, nem passzoltok egymáshoz felfogásban, túl fiatal vagy, túl öreg vagy. Akármi lehet az indok.

Ez nem a te hibád, csak a pasi nem hozzád való.

Engem azért használt egy pasi csak szexre mert önbizalomhiányos voltam és ezért nagyon féltékeny, és nem is tiszteltem magam.

Ha tiszteltem volna magam, nem állok le vele.

Te is tiszteld magad és várd meg a megfelelő pasit!

2020. jan. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Első és harmadik válaszoló is én vagyok csak nem akarta elküldeni az üzenetet :)
2020. jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, szerintem inkább az van a háttérben, hogy nem akar tőled kapcsolatot
2020. jan. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak szexre kellessz, pont azt jelenti, hogy elég szép vagy, de ezen túl egyéb értékkel nem rendelkezel vagy nem mutatod őket.
2020. jan. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Rockarc ***** válasza:
100%

A ferfiak java resze soha nem is akar komoly kapcsolatot, vagy olyan megkotesrendszeruk van hozza, amit mar eleve nem is akarnal teljesiteni. Aki komoly kapcsolatot akar veled, az egeszen nem biztos egy szexkapcsolatbol akaja kialakitani.


A kerdesedbol azt veszem le, hogy mindig az elso csoportbol valogatod a randipartnereid. Ezen kene elgondolkoznod, hogy miert ezek vonzanak teged es mit tudnal tenni erte, hogy ne legyen ilyen erzesed felejuk. Ez az elso resze a dolognak. Utana kezdodik a komolyabb resz. Erett szemelyisegu, onallo egzisztenciaval rendelkezo, magas onbecsulesu, onallo eletet elo nove kene valnod. Ugyanis komoly ferfiaknal, akik egyenrangu partnerre vagynak csak ezzel rughatsz labdaba. A "szepseg" csak addig kell, amig az elso ismerkedes meg nem tortent. Utana mar ugyis a szemelyiseg a meghatarozo.


43F

2020. jan. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak azok kellenek szexre, akik nekem a legszebbek és akik komoly párkapcsolatra elegek.

Másként nem érzek szexuális vágyat egyáltalán.

2020. jan. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a marhaságot. Engem is mindog azért használtak ki, mert ezt gondoltam magamról.
2020. jan. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne légy te is hülye.


Többnyire szexre csak szexre az kell aki csak jól néz ki.

2020. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!