Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kellek senkinek és nem vagyok egy nő esete sem?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy milyen vagyok.

Szóval én magam egy átlagos srácnak tartom külsőleg, 21 éves vagyok, középmagas(170cm) kicsit vékony(59kg), rövid, de nem túl rövid, kb. 5-6 centis sötét barna haj, barna szem, barna bőr.

Ápolt vagyok, nem járok szakadt ruhákban vagy ilyesmi:D

Nőkkel szemben hatalmas igényeim nincsenek, beérném egy teljesen átlagos középiskolás lánnyal, de egyszerűen nem jövök be senkinek, maximum barátkozni akarnak velem, nem értem mi lehet a probléma, létezik, hogy senkinek nem tetszem?Ezt nehezen akarom elhinni, pedig minden jel erre utal.Soha nem mondta még egy nő sem, hogy tetszenék neki, észre sem vesznek általában.



2018. jún. 2. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ha megmutatod a pofidat, kiderül :DD
2018. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
A teljesen átlagos középiskolás lányokat a középiskolás fiúk érdeklik. Próbálkozz a saját korosztályodban.
2018. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Írtam hogy SENKI AZAZ SENKINEK NEM KELLEK. Innentől kezdve már arra gyanakszom hogy ronda vagyok.
2018. jún. 2. 14:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még párkapcsolatom, az okát meg nem tudom mondani.
2018. jún. 2. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kellenél bárkinek is, ha gyerekek után futkározol?
2018. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem futkározok gyerekekes lányok után.
2018. jún. 2. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, valószínűleg nem ronda vagy, csak buta.
2018. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, csak én már 25 vagyok...
2018. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyetlen szót sem írtál a belső tulajdonságaidról. Pl. hogy mi az érdeklődési területed, milyen a kapcsolatteremtő képességed általános emberi szempontból, milyen a viszonyod saját magadhoz és másokhoz, stb.
2018. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!