Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik fél szakít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél szakít a párjával és szinte egyből belép egy másik kapcsolatba úgy hogy még nem dolgozta fel a szakítást, az új kapcsolatában mi várható? Volt valaki hasonló helyzetben? Mi történt?

Figyelt kérdés
Visszaköszönhet még az új kapcsolatban az hogy nem zárta le az előzőt? Hogyan nyílvánulhat meg? Vagy menet közben le tudja zárni? Fel tudja dolgozni a szakítást? Jelen esetben több éves kapcsolat volt aminek vége lett sok sérüléssel.
2020. jan. 27. 17:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én a másik oldalon vagyok, a párommal szakítottak nem olyan régen, nem miattam. Kb 1 hónappal a szakítás után jöttünk össze. Kicsit aggódom, mert csak látásból, futólag ismertem előtte, a szakítás és az ex kapcsolat részletei csak kb 1 hete derültek ki. Nagyon gyorsan történik minden. Most nem tudom hogy mi legyen.
2020. jan. 27. 18:59
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
4 év után én szakîtottam az exemmel,3 hónap múlva hozzáköltöztem a jelenlegi páromhoz,ráadásul külföldre,aki 16 éves koromban volt nem egész egy évig a barátom.Exemmel azért szakítottam,mert megütött,és kicsit bosszúból is csináltam,bevallom,meg nagyon el voltam keseredve,és teljesen új életet akartam kezdeni.De nem volt végül olyan egyszerű,mint ahogyan azt elterveztem.Iszonyatosan szenvedtem,megbántam,amit tettem,vissza akartam menni hozzá,viszont a jelenlegi páromat sem akartam megbántani.Nagyon sokat sírtam,hetekig nem tudtam aludni,borzalmas volt.Kihatott a jelenlegi kapcsolatomra,rengeteget veszekedtünk,főleg az elején,a párom is érezte,hogy valamit elhallgatok. Mivel ugye ő már akkor külföldön élt 7 éve,nem mondtam neki igazat az exemmel kapcsolatban.Kellett 1 év mire lecsitult bennem ez a kettős érzés.Most vagyunk 4 éve együtt,de már ismét szakításon gondolkodok,mivel ez egy elb**** kapcsolat lett.Ugyanakkor félek,hogy ugyanúgy járok,mint először.
2020. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Exem 10 év után lépett le, de már csak akkor amikor megvolt a leendő. Rá egy évre házasság, gyerek. Csak a boldogság maradt el😂 Előbb utóbb nyilvánvaló hogy válás lesz a vége minden ilyen kapcsolatnak
2020. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem régen lett vége a kapcsolatomnak, több mint egy évet vett el a rohadèk az életemből. 100 %-osan kiàbràndultam belőle, mert olyanokat tett amik okot adtak erre. Mielőtt vele összejöttem volt egy pasi az életemben akihez nagyon sok közöm nem volt(értsd: udvarolgatott, de szex nem volt), amint megtudta, hogy újra szabad vagyok ismét beszéltünk, és még mindig beszélünk. Őt nem zavarja, hogy nem rég léptem ki egy kapcsolatból, ő is nem rég óta facèr, de nála sem volt nagy érzelmi kötődès. Tehát igen, működhet, ha nem volt nagy érzelmi kötődès, ha volt/van akkor fent áll a veszélye, hogy te csak egy "vigasz" leszel. Melletted megvigasztalódik, de nem fog semmit érezni iràntad.
2020. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!