Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az exem?!

Figyelt kérdés
Másfél éve szakítottunk, volt egy hosszabb időszak, majd rájöttünk, egymás nélkül nem megy. Tavaly tavasszal ismét szakítottunk, majd kb 3 hónappal ezelőtt megkeresett. Valami indokkal rámírt, és akkor elkezdtünk beszélgetni. Azóta naponta, két naponta keresett. Ő egyébként nyár eleje óta kapcsolatban van, amiről nem nagyon tudok semmit, de úgy tűnik, az exem nagyon szereti azt a lányt. Gyanítom egyébként, hogy a lány nem tud arról, hogy mi tartjuk a kapcsolatot. Nem tudtam, mit akar, de a rendszeres beszélgetések alatt újra kialakult bennem valami. Úgy voltam vele, hogy egyszer élünk, lesz ami lesz, ezt elmondtam neki. Azóta négyszer annyiszor keres egy nap (naponta 3-4x) de ismerősök, közös barátok... azt mondták, kétlik, hogy szakítana a barátnőjével emiatt, de ehhez én nem tudok hozzászólni, nem tudom. De akkor meg mit akar? Találkozót is dobott már be és folyamatosan érdekli mi történik velem, hol vagyok stb. De nem történik semmi. Mit tudnék csinálni? Egyáltalán csináljak valamit? Vagy én már részemről megtettem mindent? Köszönöm előre is a válaszokat!
2020. jan. 28. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom javasolni, hogy olyan embert keress, akinek nem bábu vagy, hanem a legfontosabb.
2020. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján az a legvalószínűbb, hogy ő maga sem tudja, mit akar. Hiányzol neki, nem tud elfelejteni, de az új társához is kötődik, és így őt sem tudja elhagyni érted. Ugyanakkor azt is tudja, hogy a kettő együtt nem megy, s kettőtök közül egyikőtöket előbb-utóbb végképp elveszíti. Az ezzel a nehéz és fájdalmas döntéssel való szembesülést késlelteti addig, amíg csak lehet. Addig is őrlődik magában.


Mivel kétszer is újrakezdtétek és kiderült, hogy nem megy, szerintem harmadszori próbálkozással túl nagy az esélye, hogy megint nem fog menni, s akkor ő két szék között a földre ül. Ezért én azt javaslom, hogy könnyítsd meg a dolgát, és tapintatosan, megértően mondd neki el, hogy legjobb lesz, ha nem tartjátok tovább a kapcsolatot egymással. Ez fájdalmas lesz neki, de igazából meg is fog könnyebbülni, hiszen ez az őrlődésétől megszabadítja őt. S végül lehet, hogy ez a számára nehéz lépés lesz az, ami az új kapcsolatában boldogságot hoz majd neki. Te pedig azt érezheted, hogy hozzásegítetted egy kiteljesedettebb állapothoz őt. Ennél szebb búcsút nehéz is elképzelni.

2020. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval értek egyet.
2020. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!