Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódhatott le benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhatott le benne?

Figyelt kérdés

Volt egy kollégám akivel tavaly ősszel sokat dolgoztam együtt. Több kollégàm jelezte, hogy tetszem neki, csak nem mer lépni felém.


Majd másik részlegre került, januárban láttam újra, addig nem beszéltünk.


Januárban az első munkahelyi találka után nyitott felém, ismerkedni kezdtünk, majd elmentünk randira, bár nem volt az esetem, de adtam egy esélyt a dolognak.


Aranyos volt, meg minden, volt közös hobbink, így téma is volt, csókkal váltunk el. Sőt mielőtt felszállt a vonatra szerelmet vallott, lelkes volt, a következő randit tervezte.


Másnap írt, hogy ne haragudjak, de össze van zavarodva, azt hitte szerelmes, de nem, úgy érzi alkalmatlan a szerelemre. Pánikbeteg, randi előtt is gyógyszert vett be, meg évek óta vihar van a lelkében.


Utána napokig nem beszéltünk, majd írt egy "mizu?" pár nappal később, amire nem válaszoltam, nem láttam értelmét.


Tegnap este láttam, hogy már le is tiltott. Én nem bánkódom miatta, jobb is, hogy az elején kiderült, hogy ilyen, csak kíváncsi vagyok ez mi volt, mi játszódhatott le benne.


2020. jan. 30. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érzelmileg kicsit ingatag volt a srác, amúgy megkedvelted és elmentél volna vele második randira? (ha nem így folytatódott volna)
2020. jan. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt várta volna, hogy azt mondod hogy nembaj ha pánikbeteg, megoldjátok, ez téged nem zavarna, stb.

Aztán nyilván nem kerested napokig. Rádírt,hogy mivan erre semmit nem reagáltál, felerősítetted benne, hogy senkinek sem kell és nem alkalmas a kapcsolatra.

Utána letiltott hogy ne koppintsd fel megint, és mert megbántottad és visszahuzodott a kis világába. Azzal hogy letilt, olyan mintha nem történt volna meg ez az egész .


Megértelek, nekem se kéne egy olyan pasi, hogy nem mer kezdeményezni és másoktól kell visszahallanod. De őt is el kell fogadni, mert van akinek ez mégis csak bejön.

Ott nagyon szemét voltál, hogy a mizu?-ra semmit sem írtál, hiszen kiöntötte neked a lelkét és annyira sem méltattad, hogy megmond neki, hogy inkább ne találkozzatok többet. A helyébe én is letiltottalak volna.

Hagyd békén szerencsétlent van magától is elég baja.

2020. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő túlságosan is labilis. Nem gondolom nagy bajnak, ha kimarad az életedből.
2020. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!