Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mennyire tetszik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mennyire tetszik, ha a másik nagyon alaposan kiismer?

Figyelt kérdés

pl kérdezel valamit a személyiségedről, és a másik elég részletes, pszichológiai képet tud rólad elmondani.

Nagyon pontos viselkedés- és személyiségelemzés.

Persze nem bántóan, vagy sértően, sem negatív, lehúzó jelleggel.


ez inkább visszataszító, rémisztő vagy pozitív benyomást kelt ?



2020. jan. 30. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem találkoztam még ilyennel, szóval nagyon meglepődnék, ha valakinek ennyire jó az emberismerete és a semmiből is képes releváns információkat kikövetkeztetni.
2020. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az ilyen elemezgetős embereket. Nem azért, mert félek, egyszerűen kiábrándító, amit csinálnak. Mikor egyetlen egy dologból (pl a hajam színe) olyan következtetéseket vonnak le, ami egyáltalán nem én vagyok, majd váltig állítják, hogy ők x idő (max hetek) után jobban ismernek, mint én magamat, akkor magyarázkodni sincs kedvem, legyintek, rájuk hagyom és otthagyom őket a francba. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy félremagyarázzanak.


Rövidke ideig, de dolgoztam a szakmában (pszichológusgasszisztensként - aztán rájöttem, hogy az emberközeli munka nem az én világom), úgy gondolom, hogy amit te felvázoltál, az nem reális. Még egy jól képzett szakember sem mentalista. És a mentalistákban eleve nehéz hinnem. Szóval minden ilyen próbálkozás inkább komikus és hitelét veszti, mintsem értékelhető következtetésekhez vezet...


Nem szeretem, ha elemezgetnek kérés nélkül egyébként sem. Az megvan, hogy ez eredendően nem egy egyenrangú szituáció, szemben azzal, amilyennek egy kapcsolatnak kellene lennie? Tehaa másik automatikusan, kéretlenül lenyom, pontosabban nagyító alá nyom. Ez ellenszenves

2020. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Egy ember volt aki képes volt erre, de őt évekig ismertem. A legjobb barátnőm volt. Azóta sincs még egy olyan ember aki annyi mindent tud rólam, mint ő tudott. Kb a következő lépésemet látta mindig előre. Tudta, hogy mire mit fogok mondani, vagy tenni, stb.

Ha valaki a semmiből tudna rólam ilyeneket megrèmülnèk. Van 1-2 dolgom amiről nem sok ember tud.

2020. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen a semmiből, több beszélgetés után, ha megkérdezel valamit magadról, mit gondol erről vagy arról, ilyesmi.


Nem elvont, és egzakt dolgok, mint a hajszín vagy épp milyen színű ruha van rajtad.

2020. jan. 30. 16:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
60 éves elmúltam, de még nem volt olyan, aki tényleg kitudott volna ismerni. Próbáltak sokan kielemezni, de senkinek nem jött össze.
2020. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki pszichológus, vagy ezen a szakterületen van, nagyon mély ismeretei vannak az emberi pszichológiáról és amolyan “szakmai ártalomként” képes így belém látni, azt megérteném.

Ha valaki nem ilyen, akkor amúgy nem értemém, hogy miért analizálgat engem, mi a célja ezzel vagy mire jó ez? Ha nem az általános pszichológiai elméletek foglalkoztatják, hanem valamiért rám van akadva, s én foglalkoztatom őt ilyen különösen, az már ijesztő.

2020. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így inkább idegtépő lenne.
2020. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak okoskodik, akkor pozitív. Szeretek új dolgokat megtudni magamról, mivel kívülről nem látom magam.
2020. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

Egy pszichologus viszont meg nem csinàlna ilyet.

2020. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszene ez a dolog, mert ez egyben egy jóindulatú figyelmeztetés is lenne, hogy min kell változtassak, vagy hogy épp mi az erényem.
2020. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!