Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elnéznétek a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnéznétek a párotoknak, ha minden nap találkozna az ellenkező nemű barátjával?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik férfi és nő közötti barátság? Hogy reagálnátok? Titeket zavarna, ha sokat beszélne róla és elmondana részletesen mindent, amiről beszéltek? Az én párom egy éve csókolózott az illetővel, mielőtt velem összejött volna, azóta mindkettejük párkapcsolatban él. Van mitől tartanom szerintetek?
2019. ápr. 25. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Erős túlzásinden nap, és a barátokkal nem szokás smarolni. Legalább is az én maradi nézetem szerint.
2019. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nézném el. Menne a levesbe.
2019. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
A kedves párodnak ez nem a barátja...
2019. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem lennék ilyen pasival.
2019. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor vegyük sorban. Nem létezik férfi és nő között barátság, nem nézném el, hogy minden nap egy másik "csak barátok vagyunk" pasival találkozgasson. Az már csak hab a tortán, hogy már csókolóztak is. Szigorúan még előtted. Aha, persze. Meg néha, amikor éppen valamelyiknek hullámvölgyben van a kapcsolata, akkor is néha, meg néha-néha szexelnek is egy kicsit, csak úgy barátilag, vigasztalásként.
2019. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem nézném el neki már csak azért se mert neki, mint kiderült mást jelent a barát szó, bár az én párom szerint ezek a világ legtermészetesebb dolgai.
2019. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, pláne, hogy egy évvel ezelőtt nem csak barátság volt köztük (csókolóztak). A párod csak arra vár, hogy a barátja kapcsolatában jöjjön egy hullámvölgy, és akkor bepróbálkozik nála. Mondjuk meg őszintén: veled csak a "Ha ló nincs, szamár is jó" elve miatt van együtt.
2019. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én se hiszek benne és azt se értem miért igénylik napi szinten?!


Nekem se kéne ilyen társ!

2019. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik férfi/fiú és nő/lány között barátság. De! Az ellenkező neműek között (feltéve, hogy heteroszexuálisok) nem lehet olyan szoros barátság, mint az azonos neműek között. Mert ha egy bizonyos határt átlépnek, akkor már ott a legtöbb esetben legalább az egyik félben kialakulnak más érzések is.

Nekem is vannak lánybarátaim, szoktam velük akár kettesben is találkozni, kávézni, sütizni. Van egy "fogadott húgom", akivel napi szinten beszélünk, de nem szó szerint minden nap, talán vele a legszorosabb a kapcsolatom. Viszont még vele sem olyan szoros, mint a ffi barátaimmal (nincsenek sokan, haverból van több). És pláne messze nem olyan szoros, mint a barátnőmmel.

Szerintem itt az a kérdés, hogy kivel tölt el több minőségi időt, veled vagy a barátjával? És kivel beszéli meg a dolgait? Kinek szól először, ha öröm/bánat éri?

2019. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

"Meg néha, amikor éppen valamelyiknek hullámvölgyben van a kapcsolata, akkor is néha, meg néha-néha szexelnek is egy kicsit, csak úgy barátilag, vigasztalásként."


Ez pontosan így van. Ha egy férfi és nő között nagyon szoros a barátság szinte biztos, hogy valamelyik fél részéről meg van a vonzalom. Csak ilyet hallani mindenhonnan. Húú, de jó barátok, állandóan együtt vannak, néha meg egy kis alkohollal együtt lefekszenek.

2019. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!