Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátotoknak/barátnőtöknek ellentétes nemű barátja lenne?

Figyelt kérdés
Még ha meg is bíznátok a barátotokban/barátnőtökben,az a bizonyos "barát" ki tudja milyen aljas.
2019. okt. 6. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
100-adig ilyen kérdés. Semmit. Bízom a partnerem ítélőképességében és tudom hogy nem barátkozna olyanokkal akik kárt tehetnének a kapcsolatunkban
2019. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
100-adik, bocsi.
2019. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is vannak és a páromnak is. Nincs semmi rossz.
2019. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Itt kezdődik a bizalom.

Tudod: azt viszik, akit lehet.

2019. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Savlekotő ***** válasza:
95%
Ha vki meg akar csalni az rokonnal is megteszi v a sarki boltossal,általában ott probléma ez ahol eleve a fosban ülnek és bárkivel félre lépnének..
2019. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

A bartátnőmnek szinte csak férfi haverjai vannak. Tök mindegy milyen aljasak, attól még két ember kell mindehez. Megbízom benne, mást úgy se nagyon tehetek.

Amúgy ha olyan aljas emberek lennének a barátai, nyilván már nem a barátai lennének

2019. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LazyJones ***** válasza:
97%
Asszonynak is vannak, nekem is vannak ellentétes nemű barátai. Sőt, ő konkrétan olyan fiútársaságba is eljár, akiket rajtam keresztül ismert meg. Nem szólunk rá semmi, már nem kis viszketős kamaszok vagyunk a huszadik rózsaszín köddel, mi tudjuk, kivel vagyunk együtt, és miért.
2019. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A barataimmal sose szexelek. A szex minden kapcsolatot elront. A barataimat nem kockaztatom.
2019. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy kapcsolat nem jelent apácazárdát, cölibátust. Ha bízol magadban és a kapcsolatotokban akkor miért ne lehetne? Ne hordjon már csadort.
2019. okt. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Nekem is vannak, a páromnak is.
2019. okt. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!