Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem szívat az élet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem szívat az élet így?

Figyelt kérdés
A volt barátom engem átvert, kihasznált, folyamatosan hazudott nekem. Ő volt az aki szakított velem, de az okát semmivel nem magyarázta. Majd fél évre rá összejött egy nővel, aki úgy látszik, hogy tényleg az igazi, mert őt már 4 hónap után elvette, és úgy hallottam hogy gyereket várnak. Bezzeg velem meg 4 hónap után tudott szakítani.
2020. jan. 31. 08:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Azt lehet kihasználni aki vár valamit azért amit nyújt. Ez nagy probléma.


Szerintem azért szakított mert mindig sírtál neki. Kapd össze magad.

2020. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem sírtam és nem is könyörögtem.
2020. jan. 31. 08:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem az élet szivatott, hanem csak egy ember
2020. jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De az élet is, mert valahogy nekem mindig balszerencsésen jönnek össze a dolgok.
2020. jan. 31. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

itt sírsz. Nem sírni kell, hanem élni. ezzel nem mégy semmire. Ha gyereket várnak, akkor túl van rajta, te is legyél túl rajta.


Azt meg sose hidd, hogy valaki kihasznál, mert tényleg szívás lesz az életed.

2020. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez kevés ahhoz, hogy egyöntetűen azt mondhasd, hogy az élet szívat, csak ezért, és így.
2020. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak az az egy férfi szivatott meg, van még párszázezer akivel összejöhetsz. Rázd meg magad és folytasd tovább az életed vagy a párkeresést.
2020. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad fiam!
2020. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Saját magadat szívattad, hogy nem dobtad ki az első alkalommal, mikor megtudtad, hogy egy jellemtelen emberrel van dolgod.
2020. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm! Nő vagy. Akármelyik pasit megkaphatod. De meg kell tanulnod megtartani.
2020. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!