Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem szívat az élet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem szívat az élet így?

Figyelt kérdés
A volt barátom engem átvert, kihasznált, folyamatosan hazudott nekem. Ő volt az aki szakított velem, de az okát semmivel nem magyarázta. Majd fél évre rá összejött egy nővel, aki úgy látszik, hogy tényleg az igazi, mert őt már 4 hónap után elvette, és úgy hallottam hogy gyereket várnak. Bezzeg velem meg 4 hónap után tudott szakítani.
2020. jan. 31. 08:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Te választottad. A te felelősséged. Te szivattad meg magad a választásoddal.

Most pedig a te felelősséged h vállald a felelősséget, tovább lépj és jobban válassz az élet más területein is.

2020. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A francért lovagolsz még ezen, ő túllépet éli vígan az életét, és se őt se senki mást nem érdekel, hogy miatta kínlódsz.


Lépj túl, teremts magadnak is vidám életet

2020. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sokunkat, de az élet megy tovább, nem áll meg. Neked is muszáj tenned a dolgodat, élned az életed. Itt az ideje magaddal törődnöd. Más úgysem teszi ezt meg.

Amúgy meg teljesen mindegy, most kivel van, mit csinál. Attól még ugyazaz az ember marad. Ahogy téged megbántott, mást is meg fog. Csak ez már nem a te ügyed, aminek örülhetsz.

2020. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!