Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti értitek?

Figyelt kérdés
Fel adott egy pasi hirdetést, hogy szexért támogatna csajt. Jelentkeztem rá, el beszélgettünk és meg történt a dolog majd azzal jött ő nem tartja magát olyan elveszettnek hogy fizessen ilyenek ért, és mi lenne ha inkább össze jönnénk. Amikor azt mondtam neki és ha össze jönnénk el vinne engem ide oda hogy közös élményeket szerezzünk azzal jött abba neki mi jó lenne, mondtam hogy velem élne át ezt azt, azzal jött én őt teljesen butának nézem vagy csak viccelek. És azon gondolkodom akkor minek adta fel, a hirdetést és más nőt támogat vagy más nő neki miért másabb mint én?

2020. jan. 31. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Te egy rendes, átlagos "normálispasiravágyom" lány vagy ugye? :)
2020. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem vagy kamu, akkor idióta vagy.

Legközelebb előbb kérd el a pénzt, ha már odáig jutsz, hogy sarki szeretnél lenni. Vagy jobbat mondok: menjél dolgozni.

2020. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha ingyen is megkaphat ilyen kis csitriket, minek fizessen? :D
2020. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Az van, hogy átvert, mint a xart a palánkon. Megdugott, ingyen, és még meg is alázott, csak te nem veszed észre.
2020. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz attól aki azt hirdeti, h pénzért boldogítsák?
2020. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te kur vának ajánlkoztál???
2020. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!