Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit modern világ, modern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit modern világ, modern szemlélet, ti értitek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, aki ha a társaságodban van, folyton melletted van, -beszélget. Szemmel láthatóan és erezhetően jól érzi magát veled és ennek hangot is ad.


Többször a közösségi portál levelező rendszerén -beszélget velem. Vagy ő ír valamivel, vagy én, de mindig hamar zárjuk a témát. Ha kedvel miért nem akar velem ott is -beszélgetni? Nekem könyebb lenne érzelmekről ott beszelni, mint a szemébe nézve elmondani , mit gondolok. Mindig várnám, hogy elmélyíti a -beszélgetést, de ott mintha nem is érdekelném. Személyesen viszont mindent leolvasok a szeméből, ahogy rám néz.


2019. ápr. 13. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Sokan nem szeretnek neten beszélgetni, órákat körmölni. Minek? A személyes beszélgetés ezerszerte többet ér, mint az üres, személytelen netes beszélgetés.
2019. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Inkább az lenne a kérdés, hogyha annyira akar valamit, miért nem hív el? Ki nem szarja le a csetet? Ha élőben mer veled beszélni, randira is el merne hívni. Ha akarna. Valószínűleg barátkozik, te meg túlkombinálod.
2019. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Én a helyedben ennek csak örülnék (persze ha levélben sem bunkó, bár gondolom nem az + ezt nem feltétlenül lehet megállapítani írásban - sokszor még ha jól ismered személyesen az embert, akkor sem)


Gondolj csak bele: fontos témákat neten megbeszélni egy olyan emberrel, akivel simán találkozhattok élőben? Butaság. Egyrészt, elvesz a bensőségessége, az improvizatívsága, 100x visszatörölheted, amit írsz, egy óráig is gondolkozhatsz a válaszon.

Élőben, pont a rögtönzöttség miatt minden sokkal őszintébb. Arról nem beszélve, hogy miről fogtok beszélni találkozáskor, ha már mindent kitárgyaltok chat-en?

Lehet bunkóság részemről, de mikor legutóbb rám írt egy srác azzal az iszonyat kreatív szöveggel, hogy van -e kedvem beszélgetni, megírtam, hogy rossz netes ismerkedésekből adódó tapasztalatok miatt csakis élőben.

Lehet, hogy valakinek ez a bunkóság kategóriájába esik, viszont én úgy gondolom, hogy egy ilyen fontos dolgot, mint egy másik ember megismerése, nem szabad képernyőkhöz kötni. Kell, hogy lásd a másik ember gesztusait, mozdulatait, halld a hangját, ahogy te is említetted, nézd a szemét... igazolni illetve cáfolni is tudják, amit mond. És ez nem felszínesség. Én sokáig leveleztem/levelezek külföldiekkel, sokukkal postai úton. Talán csak részemről, ami miatt lelkiismeret furdalásom is van, de mintha kezdené érdekességét veszteni a dolog. Igenis, egy idő után szüksége van az embernek arra, hogy lényében is és ne csak gondolatokban legyen mellette a másik. Legyenek közös élményeik.


Lehet kicsit offoltam már a vége felé, de szerintem a lényeget le tudod szűrni a mondandómból :D

2019. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elhívni nem fog sehová. És pedig azért, mert -beszélgettünk előző kapcsolatokról is és azt mondta többször ráfázott, hogy olyan nővel kezdett, aki frissen szakított és nem adott időt az ismerkedésnek. Na én fél éve szakítottam. Szerintem nem fog előhívni.



Igazából személyesen azt gondolom, közeledik hozzam, keresi a társaságom akkor is, ha mások is ott vannak.

Beszélgetünk volt kapcsolatokról, alapvetően párkapcsolatokról, családról, terveinkről....

2019. ápr. 13. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Elég szomorú, ha felnőttként chaten tudsz csak beszélni érzelmekről.


Kapcsolatban hogy fogod csinálni? Előkapom a telefonod, ha rázós részhez értek?

2019. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, ne értsd félre! Ha kapcsolatban vagyok, semmi baj. Egyszerűen az ismerkedős fázisban én teljesen leblokkolok. És azért, mert nehezen veszem a jeleket és felek, hogy félre értem. Nagyon nehéz ebben a fázisban az érzelmeimről beszélni
2019. ápr. 13. 21:53
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez pont nem a modern szemlélet.

Van aki még mindig, normálisan, szemtől-szemben beszélget, nem pedig a kijelzőn csüng és pötyög. Én sem bírok pl telefonról csetelni. Egyszerűen irritál, annyira macerás. A fél napomat meg gép előtt töltöm, rengeteg e-mailt írok, így este már inkább rövidre zárok minden irkálást.

2019. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként pedig megmondta, hogy nem akar tőled többet, csak nem vetted a lapot, úgy tűnik.
2019. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Van igazság abban, amit írtok.


Én nem arra vágyom, hogy írogasson, csak nem tudtam mire vélni. Azt hittem mégsem érdeklem őt esetleg.

2019. ápr. 13. 22:02
 10/14 A kérdező kommentje:

Megmondta, hogy nem akar tőlem semmit? Nem igy érezteti velem.


Konkrétan mindenre odafigyel, amit mondok. Hoz nekem a kedvenc uccsimbol keres nélkül. Fontosabb neki, ettem - e aznap, mint az, hogy ő evett e már?

2019. ápr. 13. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!