Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha úgy érzem fotóimon jobb vagyok mint a valóságban?

Figyelt kérdés

Lelki szemeim elött rút vagyok es a kepeimen nem . Nem fotosopplok magamnak keszitem a fotókat . Gyönyöru nö a fotókon. A valóságban nem . Puhabb a husom ami a fotókon nem latszik

Vajon mi az igazsag ?



2020. jan. 31. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Fogadd el magadat annak, aki vagy, Légy büszke, hogy pl.: szép a lábfejed:). Kaptál már mástól visszajelzést, hogy milyennek látnak?
2020. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy képet és egy címet időponttal és akinek van kapacitása osszehasonlitja
2020. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van.


Én sok ismerősömtől nőktől férfiaktól megkapom, hogy a fotókon totál más vagyok és jobb ha nem küldök másnak képet és a netes ismerkedést felejtsem el.


Sajnos nem vagyok egy sármos faszi, de élőben több nőnek tetszem, és akik eddig barátnőim voltak meg is mondták, hogy neten tuti nem ismerkedtek volna meg velem

2020. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen , nagyon sok bókot kapok . Par pasi fotót is kapott ami alapjan akarnak talalkozni . De azt erzem , hogy az nem én vagyok
2020. jan. 31. 22:29
 5/7 Lachesys ***** válasza:
92%
neked valami baj van a fejedben, pszichologust javaslok.
2020. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok: mivel le lettem pontozva, ezért én is pszichológust javaslok:).
2020. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja , bosszúból , mert le tettél pontozva?
2020. febr. 1. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!