Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A teltebb nők miért próbálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teltebb nők miért próbálják mindenáron azt terjeszteni, hogy ez jön be a férfiaknak, amikor a valóságban nem?

Figyelt kérdés

Nem csak a kifejezetten kövér nők, hanem a normálisnál kicsit teltebbek is vadul próbálják terjeszteni, megosztanak minden szart amin az van, hogy erre gerjednek a férfiak mert ez a nőies. Holott a valóság az, hogy a mai világban egy vékony fiatal nőnek egész hadosztály férfi közül lehet válogatnia. Sőt tovább megyek, az egyetlen mód arra hogy a nők 25-30 felett is kelendőek maradjanak, ha vékonyak maradnak. Aki hízik a korral, az megy a levesbe, nagyon hamar lekerül az értékes, jó nők polccáról, és lekerül a legalsó polcra, mint a boltban a boroknál a kannás csövi borok. Már bocs a durva hasonlatért.

Akkor mégis miért próbálják mégis elkeseredetten azt terjeszteni, hogy ez a nőies és az igazi férfi a teltebb nőkre bukik? Holott a valóság nem ez. A véknyakért van verseny. Miért nem próbálnak meg ők is lefogyni inkább?


2020. jan. 14. 23:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert jobb így kimagyarázni, mint elfogadni a valóságod. Egyébként tényleg igaz, hogy teltebb nők bejönnek néhány férfinak, szóval szélesebb kör ami bejön valamilyen férfinak. Fordítva már jóval szűkebb az elfogadhatók köre.
2020. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Lachesys ***** válasza:
46%

onigazolas. ugy mondom ezt h en sem vagyok vekony (165/70), de sosem szerettem az ilyen "az igazi ferfiak nem csontokkal jatszanak" fele hulyesegeket.

amugy az viszont igaz, hogy mostanaban a "strong is the new sexy" kor van, es a fit curvy, izomsheggu csajok is menok. plusz van egy vekony reteg a teltebb lanyok kozott, akik homokorak vagy enyhen kortek nagyobb fenekkel combbal mellel, de toka nelkul es vekony derekkal, es ha emelle meg szep arcuk van akkor ok is eleg kelendoek. de ez a ducibb nok elenyeszo szazaleka. de nek kell agysebesznek lenni, hogy lasd miert mondhat vki ilyeneket :) aki ki van bekulve magaval az nem hangoskodik vagy minosit masokat, hanem eldegel csendben boldogan.

2020. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy fiatal korban 20-25 környékén te ezt látod, de az az igazság, hogy egy átlagtól épp csak eltérő adottságokkal rendelkező nőknek is lesz,van párkapcsolata.Sőt még az a pár valóban nagyon túlsúlyos ismerősöm is párkapcsolatban él akire én is azt mondom ,hogy fúúú..

Nem kell, hogy az ember lányáért egész hadsereg álljon sorba, elég ha rátalál valaki arra az egyre akivel boldogan tud leélni egy életet jóban,rosszban.

Azt meg végképp nem tudom értelmezni, hogy nálad mit jelent az elkeseredetten próbálják terjeszteni.

2020. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
De ez tényleg így van. Nem a többség, de azért még sok férfi van, akiknek így jönnek be. Én sem tartozom közéjük, szerintem is egészségtelen. De ha nekik így jó, hát legyen...
2020. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez közvetve azzal van összefüggésben, hogy az afrikai, illetve afroamerikai férfiak, akik az USA-ban elég jelentős réteget képviselnek, valahogy ösztönösen vonzódnak a nagy fenekű és / vagy nagy mellű nőkhöz, ami valahogy a termékenység ősi értelemben vett fogalmával van összefüggésben, amikor a kajáért még meg kellett küzdeni (pl. törzsi társadalombeli, őskori körülmények között). Meg pl. Dél- és Közép-Amerikában a nagy fenék a szépség fokmérője, nem a nagy mell, és ez az USA-ba is begyűrűzött. Elképzelhetőnek tartom, hogy mondjuk ha a facebookra (nem vagyok fent) egy fiatal, duci nő innen Európából föltesz egy fehérneműs vagy hiányosan öltözött képet, az afrikai, afroamerikai, dél-amerikai vagy egyéb olyan helyről származó férfiak, akikben tudatosan vagy tudat alatt még mindig él ez a kövérség = termékenység asszociáció, egyből belájkolják. Ez persze csak egy teória.

(Hozzáteszem, hogy annak ellenére, hogy magam is túlsúlyos vagyok, én személy szerint egyáltalán nem tartom pozitívnak ezt a túlsúly-kultuszt, és már évek óta küszködöm azzal, hogy lefogyjak, csak még keresem a személyemre szabott módszert, de ez csak egy szubjektív véleménynyilvánítás részemről.)

2020. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Lachesys ***** válasza:
56%
utolso, fbon a kiskunhalasi magdolna kelet miert lajkolna tyson texasbol?:D ez max instagramon mukodik. de nem csak a negrok szererik a nagyfeneku noket, sok ferfinak bejon...
2020. jan. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem mindegy? Én azokat utálom akik nyálas idézeteket meg a hatszázadik ugyan olyan pózer képet osztják meg, mégse írok ki erről kérdést. Egyszerűen tovább görgetek. Neked is ezt tudom javasolni.
2020. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
#6-os, igazad van, csak én egyetlen közösségi oldalon sem vagyok fent, ezért nem vagyok "képben" (hehe) ezekkel a felületekkel kapcsolatban.
2020. jan. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A "normálisnál kicsit teltebbek" nem kevésbé kelendőek, mint a vékonyak, én ezt látom. Pluszkilókkal is simán lehet jól kinézni egy bizonyos határon belül. De azért elég kemény, hogy a nők értékét(!) szerinted ez alapján érdemes meghatározni.
2020. jan. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Egy gyökér vagy de ez most mellékes.

Azért, mert szerinted ez nem szép, másnak még teljesen bejöhet egy kövér nő!

Fogjátok már fel, hogy nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az ízlése.

Mikor én 100 kg voltam, férjem imádta a hájas seg*em. Most 60 kg vagyok, tetszek neki ígyis, mégis azt mondja neki akkor voltam a legszebb.

2020. jan. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!