Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet el fogadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet el fogadni?

Figyelt kérdés
miért nem lehet el fogadni azt ha valaki molett?tegyük fel lány.miért kell bántani?ők nem ugyan olyan emberek?nekik nincs szükségük a szeretetre a törődésre?:(
2010. júl. 22. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik akkor fogyj le. a társadalom sajnos sosem fogja befogadni a ducibb és molett lányokat.
2010. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Relatív. Nálam a molett nem azt jelenti, hogy 260kgos a csaj.
2010. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem is 260kg-ra gondoltam!de köszi hogy ilyen értelmsen tudtok válaszolni!:(
2010. júl. 22. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:

miért? figyelj mit akarsz hallani?

ez tény. a társadalom sosem fogja elfogadni a molett lányokat.

ez természetes kiválasztódás. egy 260 kilós lánynak kevesebb az egése az egészséges utód születésére. vagy bármi van a nehezebb lassabban mozog.

még a duci lányokat is néha kivetik a társadalomból. akkor mit vársz a moletteről? hogy mindenki elfogadja őket? hát nem.

igaz nekem személyesen semmi bajon a duci, molett emberekkel, de a társadalom nem fogadja el. ez van sajnos. és ezellen nem tudsz mit kezdeni.

2010. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert az elfogadni még mindig egyben van.
2010. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, fogyj le. Tudom mondani könnyebb, de nekem is sikerült anno. A mai társadalom nem fogadja el. Ez van, ezen nem tudsz változtatni. Tessék mozogni, sportolni, ződséget enni. Napi fél óra gyaloglás, és nem eszel vacsorát, már elég arra, hogy pár hónap alatt meglátszódjon. Később jöhet a futás. És sok zöldség, hogy a bőr ne nyúljon meg.
2010. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi az h molett? hány cm, hány kg ? elég relatív ...
2010. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem egy nagy cucc lefogyni,sőt életmódot váltani.Angliában akarnak törvényt hozni a molettek hátrányos megkülönböztetése miatt,mert nem kapnak melót sehol.Legtöbben nagyfokú makacsságot,önzőséget,önmagára nem adó embert lát benne.Más esetben a szülők helytelen életvitele-etetése-miatt kerekedik túlzottan a lány.A bőrt is tönkreteszi,semmi előnye nincs.

http://www.youtube.com/watch?v=b7FXjxwlUXo&feature=related

2010. júl. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!