Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudják fogadni a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudják fogadni a pasik a nők hibáit?

Figyelt kérdés

Szóval, ha a csaj lába elkezd szőrösödni, szúr akkor ugyanúgy megsimogatja egy csávó és kívánja a barátnőjét?

Vagy pl: kinőtt szemöldök stb

De, ha nem szerelmespár, hanem csak úgy együtt vannak akkoris elfogajda és nem cikizi vagy szólja le?


2008. nov. 21. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket mondjuk nem hibáknak hívnám.

Mindegy. Ha egy komoly kapcsolatról van szó, akkor azért amellett, hogy természetesen minden férfinek igénye van arra, hogy a barátnője ápolt legyen (és igen vizuális lények), de azért én úgy gondolom, egy érettebben gondolkodó pasi pontosan tisztában van vele, hogy nem lehet az év minden napján a topot nyújtani. Ha valaki dolgozik, háztartást vezet (bár szerintem esetedben ez nem téma), az elég sok időt felemészt, nem jut az embernek olyan gyakran ideje ezekre a dolgokra, de természetesen ahogy lehet, minél gyakrabban igyekszik rá sort keríteni.

Az én párom pl. sosem szól, ha nem úgy áll a hajam, vagy ha nem volt olyan sok időm foglalkozni vele reggel (hozzáteszem, ezt nem túl gyakran engedem meg magamnak), DE azért kifejezetten hálás tud lenni, amikor észreveszi (és észreveszi), hogy fodrásznál jártam :)

Alapvetően nagyon fontos számukra az ápolstság, amit meg is értek, nem csak azért, mert úgy "gusztusosabbak" vagyunk, hanem, mint említettem, vizuális lények, a látványra vannak kódolva. De mondom, egy kapcsolatban ez más. Ezért van, hogy sajnos sok nő egy stabil kapcsolatban hajlamos arra, hogy kevesebbet foglalkozzon magával, ami azért általában meg szokta bosszulni magát.


Egy kaland esetén viszont szerintem egyértelműen nem nézik el a szőrös lábat/hónaljat/zsíros hajat, stb. Illetve nem nem nézik el, hanem gondolom, fel sem merül, hogy kikezdjenek az illetővel a látottak miatt. Legfeljebb, ha valaki erre gerjed (biztosan ilyen is van).


És ott a harmadik kategória, a se nem együttélés, se nem kaland, hanem a randizgatás... rég volt :) de emlékeim szerint a randit megelőzően kb. egy teljes nap eltelik az előkészületekkel :)


Viszont fontos, hogy valaki saját maga miatt akarjon annyit foglalkozni magával, a külsejével, amennyit, és ne a másik kedvéért. Tulajdonképpen szerintem ők is ezt várják el, hogy egy nőben legyen egy belső igény, késztetés arra, hogy a lehető legtöbbet hozza ki magából. Mert ha ez a belső igény megvan, akkor az valószínű, hogy a kapcsolat megszilárdulása után sem tűnik el a nőből...


Na most hosszan válaszoltam, remélem, van benne olyan is, ami számodra hasznos lehet :)

2008. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem el tudják fogadni az ilyen hibákat.az ok:Ő szőrösebb.de az se gáz szerintem ha megjegyzed,hogy nem volt időd.a válaszából kiderül mit gondol egyszer biztos elnézi.

2008. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek :)
2008. nov. 21. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy godolom, hogy a vak szerelem előbb utóbb véget ér. A hosszú kapcsolat titka, elfogadni a másikat a hibáival együtt. A tolerálható hibákkal ! ( az erőszakot és az alkoholizmust nem tartom tolerálható hibának )
2008. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, és annak az unokatesója kidobta a barátnőjét mert hagyott véletlen egy két szőrt magán :S de sztem ez kicsit kivétel, ha tényleg szerette volna nem zavarta volna. Én egyszer lusta voltam leborotválni az zémet és kérdeztem a pasim h nagyon zavarja, mert gyors elintézem erre kuncogott és azt mondta szerinte aranyos :D
2008. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D :D :D
2008. nov. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!