Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mitől tartanom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már fél éve együtt vagyunk. Eddig nagyon jól megvoltunk, az utóbbi 3-4 hétben viszont egy kicsit megváltozott, furcsa lett a viselkedése, de úgy tűnik csak velem.

Rengetegszer felidegesíti magát a vicceimen, kéri, hogy fejezzem be, mert nem vicces, holott teljesen olyannak ismertem meg aki azokon nevetne.


Ami talán a legjobban aggaszt, az az exe. Régebben még mielőtt összejöttünk, randiztunk párszor, de a volt kapcsolatát még nem heverte ki, ezért kérte inkább csak barátok legyünk. Utána pár hónap eltelt és megint elkezdtünk találkozgatni majd járni. Tudom, hogy tartja vele a kapcsolatot heti-két heti szinten és a srác még meg is invitálta magához velem együtt (másik városban él messze tőlünk) Ettől eléggé megijedtem...


Mielőtt összejöttünk volna, azelőtt sokat mászkált el, utazgatott. Most is egy csomó gondolata van, hogy ide-oda menjen. Szeretne erasmusra jelentkezni Franciaországba, meg rövidebb szakmai fejlesztőtáborokba. De ezt velem meg se beszéli, csak annyit mondd ne hisztizzek, ez csak 2 hét. Tudom, hogy ezek a táborok ívásból és összevissza kavarásból állnak. És ő oda szeretne menni. Az exes sztori után ezek jutnak csak az eszembe...


Beszéltem már vele. Azt mondja, hogy én fújom fel a dolgot. De kezdem úgy érezni, hogy ő már nem szeret engem, és azért mondja ezt.

Jogosan félek?



2020. febr. 5. 06:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy ez nem kapcsolat
2020. febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem fogod tudni erőszakkal magad mellett tartani. keress olyat, aki szeret.
2020. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért nem kapcsolat?
2020. febr. 5. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az exe van a láthatáron...
2020. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha em is az exe van a képben, ő ebből már kifelé lépeget.
2020. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
ilyet mondana nekem vki h ne hiszizzek többet nem is látna. nagyon magas lovon ül, úgy gondolja te vagy az alattvaloja
2020. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Februári a kérdés, még mindig él a kapcsolat? Ahogy olvastam én nem jósoltam sok jövőt ennek az egésznek. Az erasmus az tényleg ebből áll. Valamilyen alibi melót lehet adnak, de egyébként javarészt ez buli. Ettől függetlenül azért mert bulizik ,még nem kell kefélnie is.

Hihetetlen az, hogy leírod mindezt és látod ezt, de mégsem látod tisztán a képet(nem is kell egyébként, mert nem külső személy vagy). Nem szerelmes beléd a párod!

2020. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!