Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "taszítsak el" valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "taszítsak el" valakit, akivel a munka miatt minden nap összefutunk, de távolságot kell tőle tartanom?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy ő nagyon közvetlen és népszerű típus, én zárkózott és érzékeny vagyok. Nem szeretnék közel kerülni hozzá, és ennek megvannak az okai. Nem akarok bunkó lenni vele, nem akarom őt megbántani, viszont azt sem mondhatom el neki, hogy nem szeretek érzelmileg közel kerülni senkihez, tőle pedig még inkább meg szeretném tartani a távolságot. Mit lehet olyankor tenni, ha kikerülni nem lehet a másikat, és ő viccelődik, beszélget, kedves velem, de nem kerülhetek érzelmileg sem közelebb hozzá?
2018. jún. 22. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy önsorsrontó vagy?
2018. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kicsit részletezhetnéd, akar privátban is. Így eléggé általános tanácsokat tudnék csak adni.

Ne keresd, szűkítsd a beszélgetést csak a munkára...

2018. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: Lehet, de megvannak az okaim arra, hogy tartani próbáljam a távolságot más emberektől. Ő pedig nem is független, így ez egy újabb ok arra, hogy viszonylag rideg próbáljak maradni.
2018. jún. 22. 20:01
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Szóval már megtörtént a baj!

Hát gondolj arra, hogy már foglalt, és a viccelődése, meg jópofizása nem neked szól, ő ilyen.

Ha nagyon rideg leszel, rögtön fogja tudni az okát.

2018. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Ne fürgyééé lee! 😂
2018. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyrészt sokan éltek már vissza a bizalmammal, és megbántottak, volt, aki közeledett is hozzám, én belezúgtam, aztán amikor randira hívtam, akkor közölte, hogy ott a barátja a távkapcsolatban, és hogy ő csak barátkozott, holott engedte a simogatásokat stb. Na mindegy. A másik dolog az, hogy az emberek csak a felszínt ismerik az életemmel kapcsolatban, mert szégyellem a múltamat, és nem merek kinyílni, viszont a kvázi szeretethiány miatt is hajlamos vagyok közel érezni magamhoz azt, aki kedves velem. És hát nyilván próbálnám leszűkíteni a beszélgetési témákat, de mi van akkor, ha a másik ember elkezd mesélni a mindennapjairól, a betegségeiről, ha személyesebb dolgok is előkerülnek, vagy amikor puszit dob nekem, és mosolyog rám, holott más kollégával szerintem ezt nem teszi meg, és még sok apróság.
2018. jún. 22. 20:28
 7/16 anonim ***** válasza:

#6 ez tiszta én, csak én nem vagyok zárkózott, csak akkor ha zavarban vagyok.

Engem megbántott a kolléganő, ezért próbálom kerülni. Ha véleletlenül összefutunk, akkor köszönök debelnézek mellette, egyenesen előre.

Viszont van amikor elfelejtem és véletlenül a szemébe nézek. Az fáj.

2018. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó

Mivel bántott meg a kolléganőd?


Kérdező te is gondolj rosszat róla. Nekem ez segített valamelyest elfelektenem őt,hogy arra gondolok xy most is yxel van. Én elhitettem magammal hogy nem illünk össze stb. Csomó rossz tulajdonsággal ruháztam fel képzeletemben. Olyanokkal amelyek nincsenek is neki. De segített.

2018. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6, Van azért a rideg elutasítás és az őszinte önvallomás között egy jó széles sáv, akár betegségről, akár a múltról van szó - azt kéne megtalálnod.

Te belezúgtál ebbe az emberbe is, mert erős már a szeretethiányod.

És csak erősíted ezekkel az elzárkózó lépéseiddel, de egyre kiszolgáltatottabbá teszed magad. Nem tudom, hány éves vagy, de jó sokáig fogsz még élni - így meg nem lehet.


Azt se tudjuk, mennyi az a sok, aki visszaélt a bizalmaddal, nekem is volt tán 10 - 60 év alatt nem is olyan sok, ha volt közte durva dolog is.

De nem tud rajtam változtatni, én nyiltan, és bizalommal fogadok mindenkit. Miért volnának ők hibáztathatók 5-10-30 évvel ezelőtti emberek aljasságáért?

Meg még a sötét múltad - valahogy neked kellene azt feldolgozni, "elengedni", ahogy ma divat mondani. Megváltozni nem fog, de az nem rendjén való, hogy ennyire meghatározza a mai életedet, és ezzel a jövődet is. Mit gondolsz a 10 év múlvai életedről?

Marad ugyanígy? Az hiba volna, de kb. leheleten is - csak félő, hogy inkább fogsz elfogadni egy lelketlen rossz kapcsolatot, minthogy felszabadítanád magad.

2018. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8: Hát igen, ha ez olyan könnyű lenne. Ha ő is megbántott volna, ha pofátlan lenne velem, akkor én is mondhatnám, hogy ilyen meg olyan. De amikor túl kedves velem, amikor tudom, hogy még barátként sem engedhetem őt közel magamhoz, mert azt képtelenség lenne elfogadni, aki valójában vagyok, de ő kedveli azt, akit/amit a felszínen lát, nos, akkor semmi sem egyszerű.
2018. jún. 23. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!