Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar valójában ez a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában ez a férfi tőlem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 35éves férfit. Randizgattunk,találkoztunk többször is. Ha találkozunk mindig csókolózunk,azt mondta fontos vagyok számára,de legyek türelmes mert nehezen nyit új kapcsolatot a volt barátnője miatt,akivel a legtovább volt együtt,és nehezen lép tovább mert még valamiyen szinten kötődik hozzá. Tudja hogy tovább kell lépnie,de nehéz neki. Ugyanakkor ha velem van,jól érzi magát,és azt mondta,végig akarja járni az ismerkedés lépcsőfokait. Ezzel nincs is gond. Amit nem értek és nem látok tisztán. Nem érzem azt hogy minden pillanatot megragadna,hogy velem legyen,mostanában én keresem inkább,mert ő nem. Szokott ő is,de nem akkora hévvel,mint eleinte. Leszögezem. Nem feküdtünk le egymással,de nagyon vonzódunk egymáshoz és szimpatizálunk is. Jó amikor együtt vagyunk. Ami zavar viszont hogy úgy vettem észre hogy én a napirendjében mindig hátul állok. Értem hogy dolgozik sokat,suliba is jár estire,meg vannak haverok és velük szeret lógni. De mire kért hogy legyek türelmes,ha mostanság nem is keresi az alkalmat,hogy találkozzunk? Mostanában többször összefutottunk az utcán,de én arra vágyom,hogy keressen,hogy találkozzunk, mert akar.

Amit még nem értek,hogy idáig testileg megvolt a közeledés,de amikor eljutottunk volna arra a szintre, hogy megtegyük,ő inkább leállította magát és engem. Furcsa az egész. Azt sem gondolom hogy csak lefeküdni akarna velem hisz akkor már lehetett volna rá alkalom,hogy úgy közeledjen. Azt sem gondolom, hogy tart a tűzben az exe miatt,de ha így is lenne,akkor nem mondta volna el,hogy neki emiatt nehéz tovább lépni. Kérlek segítsetek. Nem tudom hova tenni ezt az egészet. Nekem rettenetesen hiányzik,de nem fogok és nem is akarok futni utána. Viszont mikor együtt vagyunk azt látom, hogy oda van értem. Ő már komoly kaocsolatra vágyik,nem futókalandokra. Mindig is komoly kapcsolatai voltak és hosszúak.Akkor miért nem keres és érezteti hogy akar? Nyilván két emberen múlik,de én már kimutattam, hogy szeretnék több lenni a számára és hogy engedjen be az életébe. Én kerestem már őt elégszer ahhoz,hogy ezt tudja. Úgy érzem ő a következő akinek tennie kellene egy következő lépést,mert így csak agyalok és kikészítem saját magam.

L/25


2018. márc. 15. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Mast akar.

Mellebeszel.

2018. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarnál velem lefeküdni, akkor én is hátra sorolnálak.
2018. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolytalan. Teljesen mindegy, hogy miért, de akkor is komolytalan.
2018. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló. Félreértetted. Én akartam volna és ő is. De úgy gondolta,hogy nem lenne tisztességes velem szemben ha most megtesszük,mivel még nincs teljesen elazakadva az exétől.
2018. márc. 16. 10:04
 5/9 A kérdező kommentje:
És amit még hozzá tennék: azt írtad,hogyha nem akarnék lefeküdni,hátra sorolnál. Nem értem. Most ha hamar megtesszük, kqvának néztek minket és eldobtok mert gyorsan megkaptál,de ha normális tempóban haladnánk,az se jó ezek szerint...?! Furák vagytok ti pasik
2018. márc. 16. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy simlis a pasi a leírás alapján.
2018. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 mindenképpen komolytalan, de azzal azzal nem értek egyet, hogy feltétlenül simlis lenne.

Lehet, hogy tényleg nincs túl az exén, nincs készen egy új kapcsolatra. Nem tudja, hogy mit is akar.

De lehet, hogy van más nő is a képben vagy ex nem annyira ex...

Ahogy írtam, ezer oka lehet. De nem kell mindenhol rosszat feltételezni.


Viszont teljesen mindegy, hogy mi az oka, csak az a lényeg, hogy így ebben a formában komolytalan és nem vezet sehova.

Próbáld ezt megbeszélni veke, ha pedig nem vezet eredményre, akkor keresni valakit, aki komolyan is gondolja.


#3 voltam

2018. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Legtöbben mind hasonlót írtatok,mondtatok akikkel erről a problémáról beszéltem.

Igen,bármi állhat a dolgok mögött.

2018. márc. 16. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a lépést megteheted hogy időt kérsz-úgymond-és hagyjon békén két-három hétig..marha határozott ha ezt sem bírja eldönteni vagy simlis. Majd kiderül!
2018. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!