Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ez nem zavar?

Figyelt kérdés
A barátom 34 éves és nincs munkája/a szüleinél lakik. Néha szoktam neki anyagi dolgokban segíteni, bár nekem csak mostanában lett pénzem úgyhogy eddig azt mondta, hogy nem kell, hogy adjak mert nekem jobban kell. De most, hogy tudok, így szeretnék is. Egyébként nem kunyerál tőlem, eddig kb. mindig én kérleltem hogy vehessek neki valamit. De anyukám szerint nagyon gáz, hogy engem nem zavar, hogy esetleg nekem kell eltartani, ha összeköltözünk. De egyrészt ő most olyan dolgokkal foglalkozik, amiből még lehet pénze később, másrészt meg nem zavar, mert nagyon szeretem így nem értem miért baj, ha egy kicsit tudok neki segíteni. Ő egyfolytában támogat (nem anyagi dolgokban), szóval nem egyoldalú az egész.
2020. febr. 6. 23:43
 1/1 anonim válasza:
Te hany eves vagy? Egy komoly, felelossegteljes no igenis elvarja -jogosan- hogy a parja 34 evesen dolgozzon. A “lehet penze valamibol” igencsak keteselyes. Ha kesobb komolyabb lesz a kapcsolatotok, hazassag,gyerek, akkor nagyon is fontos, hogy stabil bevetele legyen.
2020. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!