Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett igy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett igy, ha bejöttem neki?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkodtam , ha bejövök egy pasinak vagy nem , a viselkedése ellentmondásos volt , sok szemezés, sok bók , és semmi konkrét , végül azt mondtam, hogy beképzelem magamnak , volt hogy mellette álltam mert bemutatót tartott , és szólt viccesen hogy túl közel állok, meg múltkor hogy túl sokat bámulom , és mondta , egyszer , mikor lerobbant az autòm , ha kell hazavisz , de nem tud hazáig vinni úgysem , csak a megállóig , és akkor arra gondoltam , hogy lám ezt az egészet csak elképzeltem és tovább kell lépjek , mert csak vicces, és semmennyire nem jövök be neki

De sokat vicceltunk továbbiakban is .

Valahogy túlléptem rajta mert nagyon tetszett . Több hónapon át ezzel keltem feküdtem , és nem tudom miért sokszor úgy tunt , hogy extra ki van rám , mintha nem birna, sokat lakott bennem , és hetyke volt , elutasitó sokszor , foghegyröl beszélt velem , mint akinek elege van belölem . Akkor láttam , hogy más nökkel tud más lenni , és nagyon szenvedtem , hogy igy kisiklottak a dolgok

Néha elkaptam hogy lopva bámul , de ez semmit nem jelent .

Vegul leépitettem magamban a vonzalmat

Most megtörtént a pálfordulás , kiderult , hogy oda és vissza van értem , nagyon meglepö volt !!!! Végül felfedte a kártyáit magától !

Nem képzeltem be , igaz volt , amit éreztem

De most már nem tudom mi legyen , mit higyjek és nem értem miert volt undok velem sokszor ?



#szivfájfalom
2020. febr. 7. 12:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

És egy negyvenes pasi , nem tini

De mintha lenézett volna , gyulölt volna sokszor lehet tévedek

2020. febr. 7. 12:27
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Na itt van gond. Szöveges alapján a csávó sose mondta, hogy nem jössz be neki, te építettek le, valszeg nem is mutatták, hogy tetszik neked, szóval a kérdés,te miért visrlkedtél úgy?
2020. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én hogy viselkedtem ? Nem tudtam rajta eligazodni !

Mindenki azt mondta beleképzelek dolgokat és nem kellek neki , fogjam fel , mèg itt a gyakorin is .

2020. febr. 7. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

A kisfiúk is meghúzzák annak a lánynak a haját, aki tetszik nekik.


Valószínű hatással voltál rá, hogy így bénázott, tanulnia kell még az ismerkedést.

2020. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
A piszkálódás, undokság simán lehet jele annak hogy tetszel valakinek. Ha egyből mondta volna hogy így van és folyton csak jó veled, akkor creepy lett volna a szemedben.
2020. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Itt is mondtak , hogy fogd már fel , az hogy megölel semmi , meg bla bla lépj túl, biztos látja , hogy odavagy érte és idegesited stb
2020. febr. 7. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Az nem lehet, hogy azért csinálta, mert van valakije, és megpróbált tudatosan nem kedvelni? Vagy esetleg neked van valakid, és amiatt.
2020. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Gyakorisokra sose hallgass túlságosan.
2020. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem , de hulyet se akartam csinalni magamból
2020. febr. 7. 12:49
 10/12 anonim ***** válasza:
A nők is tudnak idiótán viselkedni ha odameg vissza vannak a férfitól.
2020. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!