Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen viselkedett a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen viselkedett a párom és jól döntött?

Figyelt kérdés

Én vagyok az apa!

Hazaértem a munkából a majd 3 éves kisifiunk szokatóban a pelusról.

Az párom lement a boltba ami kb 6perc lehetett.

A kisfiam sós pukit rágcsált közben. Elkezdett sírni, kérdeztem mi a baj mert nagyon hangosan sírt s Anya, Anya ekkor vettem észre, hogy áll a pisien. Felvettem bevittem a fürdőszobába s mondtam neki ne sírjon mert nem történt semmi baj, megesik az ilyen. De apa csak lemossa a kislábad ne legyen pisikés. Beszaladtam ruháért neki és gyors a középszőyeg sarkát felhajtottam ne maradjon a pisiben.

Bevittem a rucit de nagyon sírt s mondta nem kell az a ruha.. akkor gyorsan kiengedtem a vizet, ismét beszaladtam feltöröltem a pisi helyét s választottam másik ruhát közben mivel nagyon hangos volt a kicsim így én is hangosan kérdeztem, hogy melyik az amit szivesen felvenne. Bementem vissza s beleraktam a kádba, hogy a lábát lemossam. Észrevettem a nyála véres. Kérdeztem szó szerint szivem mit csináltál a kisszádnak, ráharaptál vagy megütötted?! Ekkor hazért párom kirángatott mit csinálok a gyerekkel.. nekemjött majd ráhagyva inkább bementem az ágyra.

Azt hittem fürdeti de elszaladt a szomszédhoz s hívta a rendőrséget..mert hogy én biztosan megvertem a kisgyereket és elakar költözni késbőbbsa szülei is megérkeztek... Mert a fiam azt mondta mikor kérdezte, hogy apa bántott..itt teszem hozzá sokszor volt jött a gyerek od hozzám, hogy anya megmarta azarcom vagy a ruháján mutatta, hogy meghuzgálta az anyja. Nem igaz ilyen nem volt az sem hogy egyszer is rálegyen ütve. Kértem azonnal a rendőrt vegyenek láteletet sőtt itt az újjlenyomatom vegyék le s a kisarcáról is, hogy nyúltam e felé.

Szóval félreértett mert annyit hallot, hogy gyerek üvölt én hangosabban szóltam ez álltal de nem vehemensen! A rendőr megértette mi történt..a fiamat pàrom a szüleivel bevitte a háziorvoshoz. Most a szüleinél van. 3 év alatt egyszer nem bàntottam soha nem is tenném.. látleletet kértem már mindenre esküdtem a páromnak, hogy félre érthető volt biztosan de nem az ahogyan gondolja. Már hazugságvizsgálatot is mondtam a páromnak hogy akkor elhinné nekem. Sajnos nem tudom mit tegyek.

Nem nehéz neki itthagyni, hisz havonta megy haza napokra, gyerekestől. A távolság pár kilóméter a szüleivel.



2019. máj. 31. 17:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a történetben az a legszomorúbb, hogy a párod erre gondolt. Normális családban garantáltan nem ez lenne az első gondolat és reakció, hogy bántod a gyereket. SZóval amit most írsz, az csak a jéghegy csúcsa.
2019. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Csenge35 ***** válasza:
3%

Kicsit értelmezhetőbben kellet volna, de értem.

A feleséged vagy élettársad, hallotta gyermetek hangját sírását és a te hangod is, ami hangos vagy túlzottan hangos volt. Egy anya ilyenkor kikapcsol s elkezd mindent eshetőséget, hiába látja a helyzetet nem figyel ezálltal eléggé a részletekre válaszokra, hisz sok variácció lepörög benne.

Sajnos hibáztál te is. Az anya védte a gyermekét de itt nem volt szó, hogy az apját azon kapja, hogy csattan a keze a gyereken. Most nagyot hibáztatok mind a ketten. Az anyának feleségnek nem szabadna ígyaaaaa viselkedni. Ez nem mást bizonyít csak annyit, végre élhetem az életem ott ahol a szülő és az ők 10 parancsolata szerint élni. Az meg, hogy ott alszik ilyen kis távolságnál, hülye vagy rászed eltartod mikor kellesz neki ott van. Megcsal nyisd ki a szemed. Ha meg nem akkor pszichológusra van szüksége mert mentális baj van szüleihez ragaszkodó. De a szülei ezek szerint hagyják és elviselik ami szintén nem helyes most mindenki hibás. Ennek magától kellene jönni, hogy felnőttem s nem alszok külön. Nem való párkapcsolatba, mert a szülei megfolytják ezt és saját maga is. Gyerekes anya aki a szüleihez ragaszkodik csak te hozzá. Ez már ciki. Egedd el, nem fogsz neki most még hiányozni mert az, hogy szüleivel van és azt teszi amit mondanak, hidd el ez így van. De majd rájön kell a saját Apja a gyereknek. A szüleivel sem lesz mindíg jó a kapcsolat, és ekkor leszel te akit keres mert akkor már kelleni fogsz neki. Én ezért nem hagynám el a férjemet a gyerekeink apját, pedig 2 alkalom van hogy a kezére koppintottunk de ez 2 alkalom és nem nagy. Volt mikor igen én is rászoltam hangosan vagy a férjem de nem mentünk ez miatt szét és bocsánatot kértünk ezért. Szüleim, férjem szülei hagyják élni az életünket 7 éve egyikőnk sem aludt a szűlőnél sem külön sem együtt! Felfoghatatlan miért türöd? Szíjat hasított volna Apám, Anyám hátán ezért és jogosan! Nem azt mondom üsd meg bántsd de az ilyet elkell engedni hisz világosan értetően megcsal azért nélkülöz éjjeleket távol tőled! Neki csak a gyereke, szülei, szerintem még a leendőbeli választotja kell. Ha nincs senki más férfi az életébe nem tenné ezt. Vagy nem érett meg nem képes elengedi a szüleit. De neked kell e egy felnőtt testbe zárt kislány?! Aki képes ilyen könnyen visszahúzodni a szülőhöz. A szülőknek nincs intimszférájuk miatta, mert ott van sokszor éjjeleken át. Még annyit, hogy nem helyes ahogyan te is viselkedtél de ezt megkellet volna beszéljétek nem egyből rádhívni a rendőrt s elpakolni. Ilyen korban még a kicsik képesek másképp felfogni a körülöttük történt eseményeket, ez álltal vehette bántásnak és azzal, hogy az anya kirángatott csak olaj volt a tűzre s mivel te beszéltél vele hangosan esetleg rákiabáltál te vagy a bántalmazó a szemében mert csak a hang és, hogy anya elkezdi rángatni apát és gondolom én azt hitte bántani vagy bántod az édesanyját. De érdekesen várom mások meglátását is.

(35L)

2019. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Még hányszor kérdezed meg???? Egész héten ezt irtad ki!!!
2019. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de a feleséged egy idióta. A látlelet majd igazolni fog, ujjlenyomatot bőrről nem tudnak venni.

A feleséged meg majd ha veled akar maradni, akkor jön egy bocsánatkéréssel.

32/f

2019. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mivel törölve lett! Az elsőt módosítottam ez álltal törölték folyton. De te erre vagy spercializálódva, hogy minden kérdésnél ott vagy?!
2019. máj. 31. 18:39
 6/32 A kérdező kommentje:
Azt mondja, lehallatszott az első emeltről hogy örjöngtem :/ hát most hiába mondom az igazam a gyerek azt állítja bántottam meg hogy fél apátol. :( :(
2019. máj. 31. 18:42
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

Hiába mondja a gyerek, hogy bántottad, ha egyszer a látleleten nem lesz semmi.

32/f

2019. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De nem lett csináltatva látlelet :( . Igaza van a volt páromnak hülyén kezeltem s nem szabadott volna hangosnak lennem. Hibás vagyok én ezt el is mondtam neki is a rendőrnek is az apjának is.
2019. máj. 31. 18:56
 9/32 A kérdező kommentje:

Ma beszéltem vele telon is szemelyésen is. Mióta ott van 8. napja már állásinterjún is volt. Hozzàteszem, hogy melletem nem küldött egy önéletrajzot sem el sem munkahelyre nem ment be.

Gyerekkel volt itthon nincs ezzel baj készültem ki külfödre már 4.hete de jobb velük minden nap otthon de hogy nekik jobb legyen mindenük meglegyen ujra mentem volna. Voltam kint 2 honapot novembertől januárig. Mondta mivel úgy nézett ki a héten hogy hétvége fele kimegyek hetvegen akor elpakolja az agyat stb. Meg adjak neki penzt vagy az erzsebet kártyat, hisz gyerekünk és nincs pénze. Nem értem melletem nem keresett munkát ott már igen megertem elkell tartani a kisgyereket de melletem is megtehette volna ezt. Fura már nekem minden sajnos

2019. máj. 31. 19:19
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi abban a fura, hogy pelenkás kisgyerekkel otthon van? Mert te lettél volna otthon gyed-en, amíg ő dolgozik?

6 percre hagy kettesben a kicsivel, és sejtelmed sincs, hogy csapja szét a száját.

Ez sztori sántít. Múltkor is írtam. Egy anya tudja, hogy a gyerek azért sír, mert hisztizik, vagy azért, mert megsérült. Azt is hallani, hogy valaki őrjöng vagy csak hangos.

Oka van, ha 3 év apaság után első gondolata, hogy bántod a gyereked. Ok nélkül nem költözik el a gyerekkel, mert nem akkora buli egyedülálló anyának lenni.


Vagy nem így zajlott, vagy történt ott a múltban is ez-az.

2019. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!