Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jár olyan nőnek 7 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár olyan nőnek 7 éve tartó komoly kapcsolat, aki 19-től 21 éves koráig ribiként viselkedett?

Figyelt kérdés

Össze-vissza smárolgatott bulikban (összesen legalább 10-12 emberrel cserélt nyálat), diszkóleszbizett a barátnőjével, alá feküdt komoly kapcsolat címén drogosnak, meg puncivadász alfahímnek is, pikáns képeket küldözgetett a neten több embernek is stb.

Elvileg csak 3 ember van, akivel ténylegesen lefeküdt, de ettől még a legolcsóbb ribiként viselkedett több éven át, és simán el van neki felejtve, mintha nem is létezett volna. Úgy gondolom, hogy az a nő, aki ilyen szintre egyszer lesüllyed, ott is kellene maradnia. Elhiszem, hogy lehet értelmes, intelligens, de a komoly kapcsolatot hanyagolnia kellene örökre, mert félre lett nevelve, soha nem lesz rá alkalmas, maximum több év nagyon kemény pszichoterápia árán, de nem léleksimogatás, hanem az az igazi Csernus féle kellene. Ráadásul az ilyen veszélyes is, mert elő tudja adni, hogy ő milyen erkölcsös, nem "használt" lány. Pedig még aljasabb, mert nem is magát a szexet harcolta ki, nem azt élvezi, hanem, hogy fel tudja húzni a férfiakat és boldog-boldogtalan odavan tőle és meg akarja dugni.

Rengeteg ilyet ismerek, ő csak egy példa. Normális nők, férfiak pedig egyedül vannak.


2019. aug. 18. 13:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy megy, hogy jár, és akkor kiutalnak neki egyet valamilyen hivatalban. De ezt te is tudod szerintem.
2019. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pedig mégis van neki, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan alkalmatlan rá.
2019. aug. 18. 13:05
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha neked nem kell, akkor miért foglalkozol vele?

Vagy mégis kéne?

2019. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Maximum szexkapcsolatra kellene.
2019. aug. 18. 13:12
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Itt neked lenne szukseged valami komoly terapiara.
2019. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán értem a problémád. Kellett valakinek 7 évre, szóval megkapta az illetőtől a kapcsolatot, ergó járt neki. Nem állami hivatalok intézik a párkapcsolatokat és utalják ki, hogy kinek jár és kinek nem...

Te vagy a pasi? Nem. Akkor meg neked nem mindegy a dolog?

(Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy a másik alternatíva sem jobb. Rengeteg olyan párost is látni, ahol a nő nagyon visszafogott volt, aztán pár év múlva szenvednek, mert nincs szex vagy egyszerűen később üt be a nőnek, hogy még élni akar.)

2019. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Én is ri..b@nckodtam amikor nem volt komoly kapcsolatom vagy szerelmi bánatom volt.Küldözgettem képeket is.Használni ugyanugy használtam a fiúkat.A többség még a szexre se jó,nemhogy komolyan képzeljek velük valamit.Ennek ellenére több mint éve vagyok kapcsolatban,szeretem a párom,nem csaltam meg,igaz volt hármas amit ő akart jobban.Nem játszom meg magam.Most is lenne más is komoly kapcsolatra.Fiatal és idősebb egyaránt.Amúgy meg a tisztességes lányok között is van gonosz,rosszindulatú.És nem vagyok lelki beteg,se bolond,tisztában vagyok a jó és rossz tulajdonságaimmal.
2019. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Már ne is haragudj, de neked mégis mi a szar közöd van ahhoz, hogy kinek mi jár?
2019. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó vagyok.Több,mint tíz éve van párom.


35N

2019. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy meg ha csak a szentfazék, prűd, libidóval nem rendelkező lányok(és férfiak, te diszkriminatív görény) lennének alkalmasak kapcsolatra, akkor már kihaltunk volna :D
2019. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!