Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért rondázzák az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért rondázzák az átlagos kinézetű pasikat is?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Amiért a férfiak rondázzák az átlagos kinézetű nőket is.
2020. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha én rondának látom, akkor hiába vergődik akárki, hogy márpedig átlagos.
2020. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A bunkó gyerekes plázalibák csinálják ezt, akik csak neked kellenek, mert normális férfiakat nem érdeklik.
2020. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Ezt én is megfigyeltem. Azt is, hogy inkább a csúnyább nők csinálják ezt, talán kompenzálni akarják saját csúnyaságukat. Én legalábbis a rondább nőktől kaptam ledegradáló kritikát a külsőmet illetően. Érdekes hogy a szebb csajok valahogy nem akarnak megbántani talán.
2020. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szabadságot vettél ki mára, hogy sorra írogathasd a provokáló kérdéseket a nőkről?
2020. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

> Amiért a férfiak rondázzák az átlagos kinézetű nőket is.

Tapasztalataim szerint a férfiak többnyire inkább felmagasztalják a "legszürkébb", átlagos nőket is. Nyilván egy kósza szex reményében, de akkor is. Hányszor volt, hogy feltett ide képet egy-egy jóindulatúan is csak átlagosnak nevezhető lány, és kapta ezerrel a bókokat.

2020. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A lehúzós tipusnak a szebb is ronda, a tőle rondább meg eleve ronda, lényeg h ő rendben legyen egó téren ugye.
2020. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tapasztalataim szerint a férfiak többnyire inkább felmagasztalják a "legszürkébb", átlagos nőket is."


Itt esetleg, a legkétségbeesettebb férfiak. De a való életben engem is lerondáztak nem egyszer, nem kétszer. És voltam már tanúja, hogy másokkal csinálták ezt.

2020. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hiába pontoztok le, általában ez az igazság. Ízlés dolga, hogy ki a ronda. Hiába magyarázzátok, hogy márpedig átlagos, ha az adott nő szerint ronda.


Nem vagyok lehúzós és szemét, tetszett már olyan ember, aki a többség szerint nem néz ki jól, de ha valakit rondának látok, senki és semmi nem fog meggyőzni arról, hogy ne lássam annak.

2020. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A valóban ronda pasikat kb. észre se veszik a nők...


Engem atomrondáznak, pedig reális simán vagyok egy 10/5 ös pasi legalább.


A ronda az a 1-2-3.

2020. febr. 7. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!